Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

LeoWt

Leden
  • Aantal Items

    5
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

LeoWt's Prestaties

Rookie

Rookie (2/14)

  • First Post
  • Conversation Starter
  • Week One Done
  • One Month Later
  • One Year In

Recente Badges

0

Reputatie

  1. LeoWt

    KIA Ceed Iphone 5

    Hallo allemaal, (hoogst)waarschijnlijk zijn er nog een aantal andere mensen met het zelfde "probleem". Ik heb sinds kort de iphone 5. Leuk en aardig allemaal van apple, maar ze moesten zo nodig een andere voeding verzinnen. Hierdoor is de huidige kabel die wij gebruiken in onze Ceed niet meer te gebruiken. Weten jullie al of er een oplossing is, zodat ik de iphone kan verbinden met de radio (voor bijvoorbeeld het afspelen van muziek via spotify). Zijn er al nieuwe kabels te vinden of..berloopstukjes etc etc Bedankt! Grt Leonard
  2. Eens!!onze voorkeur ook naar de 'duurste'. Dank je voor je mening in iedere geval!Top!
  3. Kortom, geen intressant verschil wat betreft de opties. Ik zie bijv. dvd speler staan bij de goedkopere versie.. (climate control is hetzelfde als Climatic neem ik aan...), Stereovoorbereiding..? Vind ik wel.. Als je ze is uitprint en naast elkaar legt heeft die middelste de meest interesante optie lijst.. licht metaal, climate control en een rolhoes in de kofferbak (die zie ik er bij de andere 2 niet bij staan en is niet standaard. Ik denk dat het aller beste zou zijn om toch bij alle 3 de auto's te gaan kijken en naar het totaal plaatje te kijken zoals ze daar staan. Eventuele deukjes en krasjes kan je dan tenminste ook zien. Zoals ik het nu zie zou ik persoonlijk toch voor de 2e in het lijstje van 3 gaan. Hmm ligt onze voorkeur ook naar, bij de goedkopere versie heb je dvd in je navigatie systeem, lijkt mij wel leuke optie, maar geen vereiste (wie kijkt dvd onder het autorijden?!behalve mijn zoon maar dan achterin..). Weet jij toevallig wat bedoelt wordt met de stereovoorbereiding..wat kan ik heirmee (behalve de inkopper dat voor nieuwe radio, boxen etc). Echt een bepaalde optie die ik meteen er in moet laten bouwen of..?! Wellicht laat ik er wel parkeersensoren inbouwen.
  4. Kortom, geen intressant verschil wat betreft de opties. Ik zie bijv. dvd speler staan bij de goedkopere versie.. (climate control is hetzelfde als Climatic neem ik aan...), Stereovoorbereiding..?
  5. Beste gebruikers, Ik ben pas lid van deze 'community'..ik wil dolgraag een kia cee'd SW kopen, maar twijfel op dit moment tussen een tweetal modellen. In mijn ogen is er weinig verschil tussen beide autos (behalve de km stand uiteraard..) Zouden jullie mij eventueel kunnen uitleggen wat nu echt het wezenlijke verschil (lees: belangrijkste!) is?En daarbij jullie advies.. bij beide auto's geen achteruitkijk camera, maar dit is geen probleem. Let me know, ik wil graag dit weekend knoop doorhakken, en ik stel julile hulp erg op prijs, en zal dit ZEKER meenemen met de afweging welke het hem definitief gaat worden! Let me know NB) zie bijlage voor de 2 auto's Scan001.PDF
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...