Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

playspel

Leden
  • Aantal Items

    8
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Algemeen

  • Geslacht
    Niet Opgegeven
  • Auto
    Kia Picanto 1.2 met Comfort Pack.

playspel's Prestaties

Rookie

Rookie (2/14)

  • First Post
  • Conversation Starter
  • Week One Done
  • One Month Later
  • One Year In

Recente Badges

0

Reputatie

  1. Vandaag een dubbel din paneel bij de kia dealer opgehaald. Als het goed is komt mijn nieuwe pioneer radio zaterdag voor de gene die dat wil weten... onderdeel nummer ZK11699KIA006 kosten €89,00 Die radio trouwens gewoon op internet besteld, en later nog op zoek naar nieuwe speakers. Ik heb de dealer wel vast alle panelen laten verwijderen van de standaard radio en de speakers. Nog een tip voor als je dat zelf wilt doen.. Verwarming 10 min vol open. dan kan je het panneel van de radio er wat makelijker uit halen.
  2. Eerste takje leeg gereden 1:12,5 hahaha denk nog steeds dat ik in me snelle bmw rij.. Kijk niet naar de verbruiksmeter, eco uitgezet. en lekker rijden. is toch altijd nog beter dan 1:4,7 ooo ik rij 80% stads verkeer.
  3. Ja, verlopig gaan de banden die er nu onderzitten over op de nieuwe velgen. Ik wil eerst even weten hoe dat staat en rijd.
  4. Ok dan,,, hier heb ik afscheid van genomen
  5. Vandaag voor het eerst getankt.. rij een 1.2 picanto afgelopen vrijdag uit de showroom Teller stond bij het tanken op 200km dus ben benieuwd wat hij gaat doen. Met de "aflever" tank heb ik dus 200km gereden voordat het lampje ging branden, maar ik heb geen idee hoeveel er toen precies in zat. Hij was tot iets boven de helft gevuld. Wordt vervolgd... ooo ja... ben zeker geen zuinige rijder. Nieuwe rijden ??? maak die auto's maar gewoon nog zuiniger
  6. Tja, zonder subwoofer krijg je natuurlijk nooit echt mooi laag, en af fabriek speaker/radio... kan je ook niet de wereld van verwachten.. Dus ga ook ik rond kijken voor wat aanpassingen. Hoe je de standaard radio ook gaat instellen, het klinkt echt niet.. Dus ook ik zal mijn verdere ervaringen hierin delen op het forum. Verwacht de eerste aanpassing ergens begin volgende maand
  7. haha dat was een V8 4.4 liter om precies te zijn.. van 286pk naar 85pk maar merk het nauwelijks Mis inderdaad de luxe en de snelheid, maar mis zeker niet de 1 op 4.7 en alle onderhouds kosten. Hierbij de nieuwe aanwinst. Wat een mooie stalen velgen he !! lol... Ergens eind mei zouden de nieuwe binnen moeten komen. Even plaatje gestolen als het goed is komen deze velgen er onder.
  8. Ik zal me even voorstellen. Edwin, 42 jaar en vanuit een BWM 540i (1999) over naar een Kia Picanto 1.2 Omdat de oude bmw buiten zijn 1 op emmer ook wat kwalen begon te vertonen en ik een nieuwe "nieuwe" auto wilde rijden is dit mijn keuze geworden. Zwart, 5 deuren. Velgen komen eind mei (zegt de dealer.) Goed... voor zo ver dan.
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...