Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

wimgo2012

Leden
  • Aantal Items

    4
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Algemeen

  • Geslacht
    Man
  • Werk
    touringcar chauffeur
  • Auto
    Kia Cee'd 1.6 GDI bwjr. 07/2012

wimgo2012's Prestaties

Rookie

Rookie (2/14)

  • First Post
  • Conversation Starter
  • Week One Done
  • One Month Later
  • One Year In

Recente Badges

0

Reputatie

  1. Gewoon verstandig rijden: regelmatig het toerental verlagen of verhogen, niet te veel en niet te weinig toeren maken. Op ons vakantie-adres rijdt de wagen solo volgens de boardcomputer 5,8 ltr/100 km (maar hopen dat de boardcomputer het niet mis heeft). Woensdag van Wismar naar Potsdam/Berlijn weer met de caravan en dan volgende week weer van Berlijn naar huis. Hij bevalt tot nu toe prima.
  2. Sorry, maar dit is geen antwoord op de vraag.De 17" zijn trouwens veel te breed om 's winters onder de Kia te hebben, beter een maatje minder voor meer druk per cm. Zelf heb ik originele 16" alu velgen met zomerbanden en 15" standaard stalen velg voor de winterbanden.
  3. Besteld begin juli een witte GDI Plus Pack besteld en geleverd gekregen op 24 juli. Daags erna met caravan naar N-O Duitsland. Doet het prima.
  4. Auto: KIA Cee'd (2012) Eigenaar: wimgo2012 Toegevoegd Op: 30 juli 2012 - 15:23 Korte Omschrijving: Cee'd 1.6 GDI Super Pack met 16"alu velgen. Bekijk Voertuig
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...