wij hebben een chiptuning laten doen voor onze sorento.
die heeft het welgeteld 2jaar uitgehouden tot na de garantie, en dan is die beginnen raar doen, waardoor we hem hebben moeten afkoppelen.
op een dag is de auto gewoon stilgevallen, en bleef hij dat herhaaldelijk doen (ook tijdens het rijden). mee naar de garage geweest, daar hebben ze hem getest, en met de chip af te koppelen was het probleem opgelost. er moet dus om de een of andere reden een fout in de chip zijn gekomen, waardoor die een reactie had op de computer van de auto.
het vermogen merk je aanzienlijk, alsook het verbruik. nu vind ik het de moeite niet meer om te steken, want we hadden het laten doen in de garage bij aankoop, en na 2jaar al stuk gaan...dan is het wel wat veel geld om om de 2 jaar te doen