Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

Jodocus

Leden
  • Aantal Items

    5
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Alles dat geplaatst werd door Jodocus

  1. Jodocus

    navigatie systeem

    Hmm, merkwaardig. Mij werd verteld (door de garage) dat 6 jaarlijkse kaartupgrades € 199,- kosten. Met de toeveoging dat het maar een klein beetje meer was dan € 169 voor één losse upgrade. En op de site van Kia kan ik helemaal niets vinden over dit "speciale" aanbod. Kortom: wat kost het nou echt en waar vind ik "bewijs"?
  2. Ik heb het bij 2 verschillende garages gemeld. In beide gevallen maakt een monteur een proefritje en verklaart vervolgens dat er niets aan de hand is. Tijdens een enkele dagen durende reparatie heb ik echter een andere Ceed meegekregen en die wagen had nergens last van: prima stuurgedrag. Ik vermoed dat garages opdracht van de importeur hebben om alle klachten af te wimpelen met een smoesje. Als klant ben je dan al gauw uitgeluld. Voor mij in elk geval een reden om nooit meer een Kia te kopen.
  3. Jodocus

    navigatie systeem

    Voor zover mij bekend kun je dit niet zelf. De Kia-dealer heeft een USB-stick waarmee zij (tegen fikse betaling!) de nieuwe karten installeren. Daarvoor moet je auto iets van anderhalf uur strationair staan te draaien tot de installatie klaar is. Waarom zo ingewikkeld? Ongetwijfeld een (geld)zaak tussen Kia en (in mijn geval) LG als leverancier van het systeem. Allemaal hoogst klantonvriendelijk: - je kunt het dus niet zelf wegens beveiligingscodes - je staat anderhalf uur te wachten - je bent afhankelijk van een Kia-dealer Andere automerken bieden gratis kaartupdates via internet aan die je zelf thuis kunt installeren. En dat het zo belachelijk lang duurt, is vermoedelijk alleen bij Kia (en dus ook bij Hyundai), althans op zijn minst als je hetzelfde LG-systeem hebt als ik. Een trieste gang van zaken en dat vertellen ze je in de showroom niet als je overweegt de auto te kopen. .
  4. Mijn cee'd is in de kleur "Sirus Silver", in de wandeling ook wel "champagne" genoemd. Op mijn kentekenbewijs staat als kleur "GRIJS". Het kan aan mij liggen, maar persoonlijk vind ik de benaming GRIJS apert onjuist. Vraag aan anderen met dezelfde kleur Sirius SIlver: wat staat er bij jullie op het kenteken? Vraag 2: wat is volgens jullie de juiste benaming? Beige? of nog wat anders? Zou ik bij een verkeerscontrole hierdoor problemen met de politie kunnen krijgen? Die dienders zijn immers ook niet allemaal even snugger. Ik heb contact gehad met de RDW en daar vertellen ze me dat zij de kleuropgave van de importeur krijgen en dat automatsich overnemen. Misschien moet er bij de importeur op dit punt wat meer zorgvuldigheid betracht worden?
  5. Ik heb sinds kort een Ceed SW Plus met DCT automaat en verbruik bij overwegen lange ritten 1 : 14 waarbij dan meestal de cruise-control aan staat. Helaas geeft de tripcomputer een zodanig vage aanduiding et wat blokjes, dat ze dat wat mij betreft ook achterwege hadden mogen laten.
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...