Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

jojovenga

Leden
  • Aantal Items

    13
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Alles dat geplaatst werd door jojovenga

  1. Bedankt . Ik heb het gevonden. Mvg. John.
  2. Hoi : Ik ben sinds 10 Okt. jongsleden de trotse eigenaar van een Kia Sportage ( Nieuw) Waar ik niet trots op ben is dat ik gruwelijk slecht ben in begrijpend lezen. Zeker in een heel dikde gebruiksaanwijzing . Wat ik graag zou willen is het waarschuwingstoontje van de snelheidsoverschreiding uitgeschakeld kan worden. Ik ben geen hardrijder maar als ik 32 km. per uur rij en hij begint al te piepen dan verveelt dat snel. Soms mag je 50 rijden maar gaat al piepen bij 30 km. M.a.w. in de stad is het knap irritant . Dus is dat uit te schakelen ? Ik hoor het graag .
  3. Oke : Hier ben ik mee geholpen en Specialmade die opmerking of je velgen verkoopt was niet verkeerd bedoeld. Ik had alleen niet in de gaten dat ik verschillende ince maten aan moest klikken. Deze tips maakt een keuze makkelijker. Bedankt
  4. Verkoopt u soms velgen .Ik wil nl. weten of ik grotere velgen kan gebruiken voor mijn Venga . Zie mijn vraag. Gr. John.
  5. HOI : Ik wil misschien winterbanden met velgen aanschaffen. Ik heb nu 15 ince velgen maar wat is de maximale incemaat die past zonder problemen te krijgen met de wielkast. Is bv. 16 of 17 ince mogelijk. Als er meer dingen zijn waar ik op moet letten hoor ik dat graag. Alvast bedankt. Gr John.
  6. HOI : Ik ben nu in het bezit van een mooie Venga (nieuw) waar ik goed over te spreken ben . Ik wil mijn muziek op een USB stick zetten om van dat gerammel van cd.doosjes af te zijn . Wat is aan te raden wbt. de gigabites op de stick. is 4 gb voldoende of wordt meer aangeraden. Wie heeft tips. Mvg John.
  7. Kan slotje op want het is opgelost door de installateur. Bedankt voor het meedenken. Greetz
  8. HOI : Bij mij zit geen drukknop ,maar ik zal eens nagaan of dat inderdaad mogelijk is. Mijn probleem is er echter niet mee opgelost. Greetz.John
  9. Nee want ik durf er nu niet meer aan te beginnen omdat ik nu maar 1 zender heb die nog werkt. Mislukt die poging dan kan mijn garage niet meer open. Mvg.John
  10. HOI : Jij ook bedankt . Ik heb 2 bestaande zenders en 1 nieuwe bijgekocht voor mijn vrouw omdat ze met haar snorscooter niet door het loopdeurtje kan wat naast de garagedeur zit. 1 bestaande is voor in de garage en 1 voor in mijn auto dus totaal 3. Mvg John.
  11. HOI : Bedankt voor de snelle reactie maar ik heb geen gebruiksaanwijzing maar als je op Google : Marantec 150 comfort intikt vind je de handleiding . Bvd. John
  12. HOI : Ik zit met een probleem met mijn handzenders van de Comfort 150 elektrische deuropener van het merk Marantec. Aangezien er veel auto,s in garages staan hoop ik hier op hulp. Ik had een nieuwe handzender volgens voorschrift een code willen geven gelijk aan de reeds aanwezige zender . Resultaat geen code op de nieuwe en ook geen code meer op de reeds aanwezige zender . Aangezien mijn begrijpend lezen verre van ideaal is zeg maar gerust belabberd wil ik vragen of er iemand in de buurt van Tilburg bekent is met bovenstaande deuropener. Misschien moet er wel een nieuwe code in de motor gezet worden. Wie kan mij helpen . Mvg John.
  13. HOI : Ik ben John en binnenkort eigenaar van een nieuwe Kia Venga . Bovendien ben ik in het bezit van een oldtimer nl. een Oldsmobile super-88 uit 1952 (Amerikaanse auto) die geheel gerestaureerd is. Ook heb ik een vraag : Past een velg met een ET maat 47 en naaf 67 ook op een nieuwe Venga want normaal heeft hij een ET Maat van 45 !!!!!! . Wie kan helpen .MVG John
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...