Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Gisteren ben ik teruggekomen van een zakenreisje in de USA (in Georgia) en het viel me op dat er daar ontzettend veel KIA's in het verkeer rondrijden. Sommige van oudere types die wij hier niet kennen - althans ik herkende ze niet- maar ook veel nieuwe Sorrento's, een enkele Sportage 3 en vooral

veel nieuwe Optima's. Een heel mooi model trouwens!

In de omgeving waar ik was waren er ook opvallend veel KIA dealers binnen een straal van 30 kilometer.

De Sportage heeft in de US naar keuze een 2.4 atmosferische motor of een 2.0 turbo motor met een vermogen van 250 pk. Dat laatste is vast niet erg handig met de alweer gestegen benzine prijzen, maar wel lekker....!

Iedere Amerikaan die ik de afgelopen week sprak had het trouwens over de hoge brandstof prijzen, maar met een prijs van 3,90 dollar per Gallon ( 3,6 liter) ofwel iets meer dan de helft van onze prijzen is alles betrekkelijk natuurlijk. Een Sportage is daar al leverbaar vanaf 20.000 dollar (zo'n 15.000 euro).

het leven is niet altijd eerlijk.

Ik had de hele week een Buick Enclave tot mijn beschikking, een crossover die minstens een meter langer is dan een Sportage, een motor heeft van 3.6 liter met 300 pk en alle toeters en bellen. Erg lelijk maar erg lekker! En dat enorme geval kost daar omgerekend 29.000 euro. Hoe lang pikken we onze prijzen nog?

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...