Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Ik las hier en daar over een dakhoes over de kia om zo de auto ijs en vuurwerk vrij te houden.

Nu dacht ik, ik koop een dakhoes bij de halfords om zo mijn huidige auto Nu wil ik straks mijn nieuwe cee'd sw ook ijsvrij houden maar komende zomer ook vrij van hars. (frankrijk).

Nu heb ik een dakhoes gekocht bij de halfords, een xxl, maar deze past niet over mijn huidige auto, een renault laguna break. En deze gaat dus straks ook niet over mijn cee'd passen.

Hebben jullie nog tips and tricks voor het beschermen van mijn nieuwe Kia?

Geplaatst

Ik heb een autohoes en deze past perfect.. Het is ook een XXL en doet het prima.. Je cee'd SW is volgens mij iets korter dan een Laguna..;)

Geplaatst

Merk moet ik je helaas schuldig blijven.. Ik heb hem toen in Maastricht bij Heuts gekocht.. Als je op hun site (www.heuts.nl) zoekt op autohoes dan zie je ook een hoes staan geschikt voor MPV en Stationwagons maat XL.. Deze heb ik en past goed..

Geplaatst

Op dit moment voortdurend.. Onze straat is sinds maart een bouwput en ik woon in Belgisch Limburg en hier is erg veel mergelstof.. Ik heb eens geprobeerd zonder hoes, maar toen werd ik ziek van de stof die ik op mijn wagen zag liggen... Nu is gewoon de hoes er weer op en de stof is minder.. (We hebben gelukkig geen last van bomen ;) )

Ik poets de wagen graag, maar 3 tot 4 keer per week werd mij zelfs te veel...;)

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...