Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

Fedde1980

Leden
  • Aantal Items

    179
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

  • Dagen Gewonnen

    1

Fedde1980 heeft de dag voor het laatst gewonnen op 21 April 2012

Fedde1980 had de meeste 'vind ik leuk' inhoud!

Over Fedde1980

  • Verjaardag 25-09-1980

Algemeen

  • Geslacht
    Man
  • Woonplaats
    Nootdorp
  • Hobby's
    Voetbal wielrennen auto's
  • Werk
    Haven
  • Auto
    Kia Rio 1.2 cvvt Superpack

    Ford Focus ST

    Op zoek naar Kia Ceed SW Superpack

Fedde1980's Prestaties

Collaborator

Collaborator (7/14)

  • First Post
  • Collaborator
  • Conversation Starter
  • Week One Done
  • One Month Later

Recente Badges

13

Reputatie

  1. Die van mij is as vrijdag aan de beurt
  2. Foto's gemaakt van de witte uitslag ,nieuwe steunen komen eraan.Hulde aan Cas Lamens uit Berkel tevens mn nieuwe dealer.
  3. Fedde1980

    Lente Kriebels

    Dit staat wel mooi op de plank vindt ik.
  4. Fedde1980

    Lente Kriebels

    Geen ervaring met deze set maar wel met carclean.Waarom een set van hetzelfde merk en niet een goede set van diverse merken.Het hoeft niet perse duurder te zijn.
  5. Ik heb een andere dealer aangeschreven of die er iets van af weet.Mischien ga ik overstappen naar een andere dealer ben over de huidige niet zo tevreden.Geen vaste prijzen,roestcheck niet uitgevoerd.Dan maar wat verder weg.
  6. Mijn dealer weet niks van een modificatie of iets dergelijks.
  7. Gister is de rio nog naar de dealer geweest voor een 45.000 km beurt maar geen terugroepacties of iets dergelijks.vreemde zaak.
  8. Afgelopen zaterdag een proefritje gemaakt in een Carens business pack 1.6 gdi . Wat een lekkere auto zeg!maar ik ga toch nog even wachten op die nieuwe turbo motoren . De verkoper wist van niks maar volgens mij was dat meer een verkoop praatje
  9. Banden cuppen = onregelmatige zaagtandslijtage Het cuppen van banden is een onregelmatige zaagtandslijtage rond de gehele band op één of beide schouders.
  10. Thnx ik had een miskoopje gedaan . De 3 Drs lijst voor een 5 deurs maar dan ga ik een bedrijfje zoeken die hem naar het goede formaat kan snijden .
  11. Kan iemand mij vertellen wat de lengte is van de orginele 5 Drs Rvs instaplijsten?
  12. Trouwens om echt op je vraag in de gaan.Je kan ammonia of dreft/warm water gebruiken om je ramen weer vet/wax vrij te krijgen en daarna met glassex maar wil nogmaal zeggen liever geen wasstraat
  13. Er is geen wasstraat die spinnewebben/swirls in je lak weet te voorkomen. 2 emmersysteem blijft het beste je moet er alleen wat moeite voor doen.
  14. Niet door de wassstraat.Zonde van je lak
  15. Usb probleem is geen connector probleem.Hij herkent wel een usb stick alleen geen smartphone.Ik gebruikte het alleen om te op te laden en heb dit verholpen door een sigaretten usb adapter.
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...