Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

alaskan4x4

Leden
  • Aantal Items

    18
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Over alaskan4x4

  • Verjaardag 26-09-1969

Algemeen

  • Geslacht
    Man
  • Woonplaats
    Brussels Area
  • Hobby's
    Moto´s and Dogs
  • Werk
    Projectmanager
  • Auto
    Kia Sportage Sense+ 2012 1.7crdi
    Suzuki Splash 1.3
    HD 1200XR
    Honda ST1300

alaskan4x4's Prestaties

Apprentice

Apprentice (3/14)

  • First Post
  • Collaborator
  • Conversation Starter
  • Week One Done
  • One Month Later

Recente Badges

4

Reputatie

  1. tablet voor extra navigatie en filmpjes (niet voor de driver natuurlijk). indien door Frankrijk, de telepeage key op voorhand regelen dat scheelt nogal wat filetijd
  2. Hmz, dan hoop ik maar dat ze mij nooit aanhouden met de HD, daar zit niet veel meer op dat nog origineel/goedgekeurd is
  3. Sterk verhaal. Is mij in ieder geval nog niet eerder ter ore gekomen. Maar goed, pech kun je overal hebben
  4. Kenteken innemen? Ik weet niet wie je dat verteld heeft maar dat lijkt me we heel onwaarschijnlijk. Zeker voor xenon. Kenteken wordt eigenlijk nooit ingenomen tenzij je voertuig betrokken is bij een ernstig ongeval. voor de auto hoef je geen problemen te verwachten mits je niemand verblind.
  5. Hier een 1.7 diesel 2wd, 58000 km Gemm verbruik overall: 6.9 liter (6.6 volgens boordcomputer) Laagste verbruik: 6.1 liter (300 km per dag woon/werk, waarvan 280 snelweg, cruise control op 120 en verder van het gas afblijven) Hoogste verbruik: 7.9 liter (retourtje brussel/girona met grote haast ) Voor mij voldoet de auto hiermee aan de verwachtingen.
  6. hmz, en als je eens met de kabels speelt ? Misschien los/slecht contact ofzo ? anders de zekeringen die in de extra + kabels zitten op de accu eens loshalen ?
  7. ook als je de sensoren uitschakelt middels de knop op de middenconsole ?
  8. andere oorzaak kan zijn dat de wielnaaf niet goed gereinigd/ontroest is waardoor de schijven scheef gemonteerd worden?
  9. Thx Leon, heb jouw tool-tip gisteren gebruikt om het dak nog wat beter af te stellen en het geruis is nu zo goed als helemaal verdwenen !
  10. Nu ja, ik heb het voordeel dat ik nogal handig ben met google en IT in het algemeen dus ik regel het zelf wel als het ergens beschikbaar is. Met de dodge heb ik de dealer laten zien hoe je de standaard navigatie "unlocked" en zo alle uitgangen en ingangen activeert zonder een optie van 899 euro te kopen met dank aan google uiteraard. Ben benieuwd hoe de Kia dealer zal reageren
  11. ik vraag me toch af wat de dealer moet betalen voor die update stick, lijkt mij niet meer dan logisch dan dat de importeur die kosten voor zijn rekening neemt ? enfin, kan uit ervaring van zowel mijn vroegere dodge als met deze kia meedelen dat je als consument vaak veel meer weet dan de dealer als het om upgrades e.d. gaat (en niet alleen de gratis versies)
  12. http://www.sportage-driver.com/_downloads/eba/EBA_Sportage_SLS_Steckdose_12V.pdf
  13. op een ander (duits) forum staat een handleiding hiervoor, echter ik mag volgens mij de link niet direct posten ? zonder plaatjes dan maar even: 1) manchet van versnellingspook onderaan losmaken 2) ring rondom de pook vervolgens losklikken 3) middenconsole in zijn geheel nu naar boven toe wegnemen 4) nu zie je 2 schroeven voor de pook zitten, maak deze los en je kunt het plaatje eruit nemen
  14. Gisteren probleemloos de firmware van 5.1.3 naar 7.1.2 gebracht mbv de handleiding in dit topic, ging probleemloos en geen reset nodig. Thx voor de info guys !
  15. Had die + draad toch van de accu getrokken. Sta je een keer met pech dan doen je knipperlichten van de aanhanger / caravan het niet. Je hebt gelijk natuurlijk maar er hangt bij mij alleen maar een fietsenrek achter. Als dat gaat wijzigen is de draad snel getrokken
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...