Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

momentive1969

Leden
  • Aantal Items

    3
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Recente Bezoekers van dit Profiel

439 profiel weergaven

momentive1969's Prestaties

Newbie

Newbie (1/14)

  • First Post
  • Conversation Starter
  • Week One Done
  • One Month Later
  • One Year In

Recente Badges

0

Reputatie

  1. 241 euries. Had ik zelf nog het 1 en ander kunnen gaan vervangen dan was het helemaal duur geworden.Dus soms ontkom je er niet aan om zo,n Kia garage aan te doen.Hier kwam ik even niet uit.
  2. Probleem opgelost .Toch maar langs dealer geweest.Gaat hier om een misfire detectie sensor welke achterop de cilnders zit Garage noemt het een : Ignition failure sensor. Berekend een soorst spanningsverschil of zoiets tussen accu en bobine.Hierdoor ook problemen met toerenteller. Probleem dus opgelost.
  3. Hallo ,iemand hier ook wel eens last van gehad. Sorento 2,4 ex uit 2006. Lampje motormanagement brand oranje .Niet echt iets merkbaars aan rijden (stotteren e.d) tot afgelopen week een klein beetje inhouden af en toe. Systeem uitgelezen en hierbij foutcodes P0300/P0301/P0302/P0303/P0304 Overslaan van cilinders dus. Ook al vanaf begin een slingerende toerenteller. Inmiddels bougies - bobine en bougie kabels vervangen maar toerenteller blijft slingeren. Aan motor is niet echt wat waar te nemen .Loopt naar mijn idee dan als een zonnetje.Geen grote rookpluimen uit de uitlaat. morgen alleen nog evenmanagment systeem resetten om te kijken of er wat foutcodes wegzijn. mogelijk iemand nog een idee wat het nog meer zou kunnen zijn voordat ik richting dealer rij? Heb iets gelezen van mogelijk een vacuumklep die vuil is waardoor toerenteller slingert. Mogelijk dat de toerenteller zelf de foutcodes veroorzaakt .
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...