Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

harrieke

Leden
  • Aantal Items

    5
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Recente Bezoekers van dit Profiel

De recente bezoekers blok is uitgeschakeld en zal niet getoond worden aan andere gebruikers.

harrieke's Prestaties

Newbie

Newbie (1/14)

  • First Post
  • Conversation Starter
  • Week One Done
  • One Month Later
  • One Year In

Recente Badges

0

Reputatie

  1. uit ervaring weet ik dat bij onderhoud dit niet gecontroleerd wordt en mijn auto gaat nooit naar de dealer. doe het liever zelf dan weet ik dat het ook goed gebeurd. en het is inderdaad dat de nokkenassen er uit moeten maar de kommen aanpassen op dikte is nog wel een truc voor. beter wat werk als dat er straks een klep verbrand. gaat wel goed komen hoor.
  2. dank je. ga ik toch eens een zaterdag vrij maken om de klepen wat meer speling te geven. de speling zit toch op het minimum.
  3. wat ik vind is dat het een "4V – DoHC, Dual CVVT" is dus het zal wel de kappa II 1.0 DOHC zijn. bij 30.000 was de klepspeling voor de inlaat nog tussen 15/20 honderdste en uitlaat 25/30 honderdste. nu bij 50.000 is de inlaat nog steeds tussen 15/20 honderdste maar de uitlaat zit nu tussen 20/25 honderdste. de uitlaat speling maakt mij toch zorgen dit gaat op de duur niet goed. dus als je mij de klepspeling even kan opzoeken dan ben ik je zeer dankbaar. groeten harrie
  4. heeft iemand deze al gedownload ?
  5. Hallo onze picanto van 2011 heeft nu dik 50.000 km gelopen en merk dat de klepspeling minder wordt. rij op LPG en dat is een bekend gegeven. uitlaatkleppen zitten al onder de 0.20 bij koude motor en dat gaat op den duur mis. heeft iemand gegevens over de klepspeling van de kappa 1.0 driecilinder motor van de picanto ? alvast bedankt
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...