Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

Cindy Embregts

Leden
  • Aantal Items

    6
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Algemeen

  • Geslacht
    Vrouw
  • Auto
    Kia rio

Recente Bezoekers van dit Profiel

De recente bezoekers blok is uitgeschakeld en zal niet getoond worden aan andere gebruikers.

Cindy Embregts's Prestaties

Rookie

Rookie (2/14)

  • First Post
  • Conversation Starter
  • Week One Done
  • One Month Later
  • One Year In

Recente Badges

1

Reputatie

  1. Heel hartelijk bedankt voor jullie hulp!! Ik ga al jullie tips en ideeën meenemen naar de garage en vragen of ze daarnaar willen gaan kijken. Bovenstaande bijlagen met de plaatjes ga ik morgen al even aan iemand vragen want daar snap ik zelf natuurlijk niks van Zodra mijn auto het weer naar behoren doet zal ik dit natuurlijk even melden
  2. Aan de startmotor is een kabeltje gemaakt met een blokje. De ene kant van mijn losse kabel doe ik dus op de + van de accu en de andere kant op dat blokje wat aan de startmotor vast zit. Dit was er door een monteur aan vast gemaakt om de startmotor te testen. En dit gebruik ik nu dus al zo'n 2 maanden om mijn auto te starten. Mijn sleutel zit nooit zonder batterij. Zodra hij (bijna) leeg is vervang ik hem. De reserve sleutel heeft ook gewoon een volle batterij. De man van de anwb heeft toen wel iets met de sleutel gedaan omdat de auto de sleutel niet herkende zei hij. Wat hij er precies mee heeft gedaan weet ik niet maar daarna startte de auto ineens wel. Dat heeft ie 2 dagen gedaan en sinds 26 april is de auto niet meer via de startknop gestart maar alleen nog via het draadje. Bij Kia zeggen ze dat het een niet veel voorkomend probleem is en dat ze geen idee hebben waar ze moeten zoeken. En ik heb ook geen zin (en vanwege mijn werk ook geen tijd) om hem daar dagen te laten staan zodat hun op der gemak eens gaan kijken waar het aan ligt en ik vervolgens een dure rekening krijg voor de werkplaats kosten... de auto is ook al bijna 8 jaar oud dus ik ben ook niet van plan om er nóg eens honderden euro's aan uit te geven.
  3. Beste Ehombie, Bedankt voor uw bericht! Dat klopt, ik moet de koppeling intrappen en dan op start drukken, keyless dus. De sleutel zit gewoon in mijn tas waar die al jaren inzit. Er gebeurd dan niks nee. In het begin toen ie niet startte kwam er te staan in het Engels "clutch engine pedal". Als ik dat dan een paar keer deed startte ie ook niet hoor dus waarom die melding kwam weet ik ook niet. Als de batterij van de sleutel wel eens bijna leeg was dan kon ik de auto nog starten door met de sleutel op de knop te duwen (Dat gaf de auto dan ook aan en dan startte ie wel) gelijk na zo'n melding verving ik dan altijd binnen een paar dagen de batterij omdat ik de deuren anders ook niet meer van slot kreeg. Als ik nu op de start knop druk gaat alles aan, (radio, climate control, lampjes op dashboard enz) maar verder dus niks. Ook als ik de radio enz allemaal uit zet zodat die geen stroom kosten start de auto niet. De lampjes op het dashboard moeten trouwens wel branden anders krijg ik hem ook niet met het kabeltje gestart. Motor variant? Het is een 1.2 benzine Alvast bedankt voor uw hulp en het meedenken
  4. Super bedankt voor uw antwoord! Alleen gebruik ik de + pool van de accu, dus de rode. En dan gewoon met een stukje kabel wat lijkt op een elektriciteitsdraadje.. Ze hebben geprobeerd mijn accu te starten met gewone startkabels die achterin de auto liggen maar ook dan start hij niet, aanduwen zou ook niet lukken volgens anwb want hij kreeg hem in eerste instantie ook niet gestart met hun spullen. Hij moest toen eerst iets met mijn "sleutel" opnieuw inregelen, of de sleutel opnieuw inregelen ofzo? De reserve sleutel heb ik ook al geprobeerd, maar ook dan gebeurd er niks
  5. Iemand bekend met het volgende: Mijn Kia rio uit augustus 2011 start sinds pasen 2019 niet meer. Er staat ongeveer 71900km op de teller, accu is vlak na Pasen in april 2019 vervangen voor een nieuwe omdat de anwb dacht dat het daaraan lag. Ik moet mijn auto starten met een startknop op het dashboard, dus niet met een sleutel. Ik start mijn auto nu met een kabel die ik aan de ene kant op de accu houd en aan de andere kant op de startmotor. De auto start dan wel meteen zonder moeite. De dynamo en startmotor schijnen het ook niet te zijn zeiden ze bij de garage en dit kwam ook bij de anwb niet naar voren. Als ik mijn auto tijdens het rijden/ optrekken per ongeluk stil laat vallen dan start de auto zich zelf wel opnieuw. Iemand die weet waar dit aan kan liggen? Bij de kia dealer zijn ze niet bekend met dit probleem (zeiden ze aan de telefoon) en ik wacht al 2 maanden op antwoord van hun want ze zouden het gaan uitzoeken... Alvast bedankt!!
  6. Kunt u mij vertellen hoe dit probleem ooit is opgelost? Ik heb nu namelijk precies hetzelfde probleem met mijn kia rio uit 2011. Ik start hem nu ook met een kabel op de accu en op de startmotor Accu is al vervangen voor een nieuwe Alvast bedankt!!
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...