Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

snackey

Leden
  • Aantal Items

    253
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Algemeen

  • Woonplaats
    Elst
  • Auto
    KIA 1.6 Pro_Cee'd Comfortpack Piston Grey

Recente Bezoekers van dit Profiel

De recente bezoekers blok is uitgeschakeld en zal niet getoond worden aan andere gebruikers.

snackey's Prestaties

Community Regular

Community Regular (8/14)

  • First Post
  • Collaborator
  • Conversation Starter
  • Week One Done
  • One Month Later

Recente Badges

10

Reputatie

  1. Vandaag de sw-update gehad bij de dealer. Ik was de eerste. Computer aangesloten binnen en de data geladen. 20 min werk. De marge tussen de herstellingen van de snelheid zijn daarmee wat ruimer afgesteld. Heb idd het idee dat het wat geholpen heeft. Maar de praktijk zal het uitwijzen.
  2. Auto's zijn net kleine kinderen. Als ze naar de dokter moeten, is de pijn over. Kia heeft geen last meer met combinatie CC en Airco. Dus even dubben wel/niet een sw update.
  3. Ziet er netjes uit. Mij werd het afgeraden ivm slechte ontvangst.
  4. Ik heb het nogmaals aangekaart bij de eerste kleine beurt. Hadden er nog niet van gehoord. Maar zowaar ben ik deze week teruggebeld. Er is een Software update die het mogelijk verhelpt. 20 mei naar de garage. Ongeveer een half uur werk. Ben reuze benieuwd.
  5. snackey

    Werking ISG systeem

    Vandaag kleine beurt met vervangen interieurfilter. Ook aangegeven dat ISG niet goed werkt. Accuspanning was 76%. Moet boven 81% zijn. Mogelijk teveel korte stukjes gereden. Dealer gaf aan niet genoeg tijd te hebben gehad de accu verder op te laden. Moet 2 weken aankijken en dan weer even laten meten. En anders zetten ze er maar een nieuwe accu in toch? Overigens beurt was goedkoper (ja ja) dan de officiele KIA opgave.
  6. Ik mis de problematiek van het inhouden van de motor bij gelijktijdig ingeschakeld zijn van Climat Control en Cruise Control. Zeker zo rond de 120km/uur remt de motor een fractie af en versnelt weer.
  7. Ik ben werkzaam bij Defensie in Utrecht. Op het nieuwe hoofdkwartier. (Kromhoutkazerne). Ben geplaatst als burger stafmedewerker Materieel projecten. Het project Battlefield Management System (BMS) neemt het meeste tijd in beslag. Dit is een "GPS-systeem" geplaatst in ongeveer 1850 voertuigen van de Landmacht. Met dit systeem ziet men waar de andere BMS-ers zich bevinden, daarnaast kan men via allerlei overlays informatie aan elkaar uitwisselen. Ik ben verantwoordelijk voor het deel Opleiden, trainen en kennisproduktie. Hiervoor een 2-tal functies binnen het werkgebied informatievoorziening gehad. Ik ben sinds 2002 burger bij defensie. Daarvoor 30 jaar als officier werkzaam geweest bij het wapen der luchtdoelartillerie. In diverse functies. Na mij officiersopleiding gestart bij de opleidingseenheid (Ede) en daarna via een buitenlandse plaatsting weer in Nederland. Door medische omstandigheden in 2000 eervol ontslagen.
  8. Goed geregeld bij Kia Ede, Check gedaan en gratis pluutje mee. Overigens de bandenspanning was te laag, Die meter bij de Gulf is dus niet te vertrouwen.
  9. Bigwade, Jouw Kia interval overzicht gelezen. Heb de ProCeed vanaf april 2010. En nu 11.000 op de teller. Ik rij denk ik ook ong 15.000 per jaar. Betekent dit dan dat de auto voor april 2011, danwel over 9000 km een beurt moet hebben, welke het eerst wordt bereikt?
  10. snackey

    Gespot

    Dat zal toch niet
  11. snackey

    bochtverlichting

    Heeft iemand ervaring met het achteraf inbouwen van bochtverlichting? Ik ken de site: http://www.carmodule.de/produkt_P11268_Abbiegelicht_V5.html
  12. Correct, ik ook alleen bij ingeschakelde airco. Zijn er meer die hier last van hebben. Ik ga het in ieder geval melden bij de wintercheck.
  13. Daar heb ik ook wel interesse in, nog enig idee wat de kosten zijn. Echt hollands he.
  14. snackey

    Gespot

    We hebben elkaar nog even aangekeken. Ik ging links richting Heteren en jij rechts richting Elst.
  15. Mooi, dat jullie de tijd en moeite daarvoor hebben genomen.
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...