Hoera, vandaag is mijn nieuwe leaseauto besteld, de Cee'd Sporty Wagon 1.6 CVVT E-xecutive.
Nu rij ik nog in een Ford Focus Wagon Futura en deze loopt dus binnenkort uit de lease. Ik was al een tijdje aan het kijken voor een andere auto, mijn oog was o.a. gevallen op de KIA.
Afgelopen zaterdag in Beverwijk een proefrit gemaakt, wat mij opviel was de enorme ruimte in de auto, bergen beenruimte en een flinke kofferbak... dat is in de Focus wel anders
Maarja, na de proefrit was ik (en het gezin) gelijk verkocht. Even de opties en de kleur nog besproken en gelijk maandag opdracht gegeven aan de leasemaatschappij om deze te bestellen.
Nu dus nog even wachten aangezien mijn contract pas in juni afloopt... je kunt er beter maar vroeg bij zijn want gelijk als ik hem krijg gaat hij mee op vakantie (de grote test ) vandaar dat ik hem op tijd moet hebben.
Ook dus mijn eerste post op het forum, kwam dit forum tegen toen ik 'onderzoek' deed naar de KIA. Weinig slechts kunnen vinden over de Cee'd dus ik zal hier waarschijnlijk vaker posten
Groet,
Phil