Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

Elbi

Leden
  • Aantal Items

    5
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Algemeen

  • Auto
    E-Niro

Elbi's Prestaties

Newbie

Newbie (1/14)

  • One Month Later
  • Week One Done
  • Reacting Well
  • First Post

Recente Badges

3

Reputatie

  1. Elbi

    Kia laadpas

    Hai Mark, ik heb een Engie-pas (niet specifiek voor ZH) en ben even gaan kijken. Ik heb 1 laadsessie gehad in november. Ook geen factuur gehad. Als ik op de sessie klik krijg ik de melding “dit oplaadpunt bestaat niet”. Ook heel raar dus. PS: overigens vind ik het niet zo gek dat jij nog geen factuur hebt gehad. Ik zou verwachten dat dit per maand zou gaan en december is nog niet voorbij.
  2. Elbi

    Kia laadpas

    Dank (ook @gjcvro). Ik ga me ‘s verdiepen in RFID druppels / passen.
  3. Elbi

    Kia laadpas

    Ja, dat klopt inderdaad. De pas registreert en zorgt voor vergoeding. Ik vroeg / vraag me af hoe het zit met mensen die een eigen laadpaal hebben qua pas. Ik wil natuurlijk geen opstartkosten betalen bij iedere transactie als ik gewoon aan huis laad (zoals bij de KIA-laadpas). Ik vermoed nu dat het aan-huis-laden uit 3 componenten bestaat. Laadpaal + abonnement / onderhoudscontract + laadpas. Alhoewel ik hoop dat er ook constructies zijn zonder abonnement (mijn laadpaal is al een jaar of 6 oud, als deze stuk gaat wil ik 'm vervangen).
  4. Elbi

    Kia laadpas

    Dank voor je antwoord. De pas hoort dus bij het abonnement van óf de paal zelf snap ik. Ik heb inmiddels de leasemaatschappij al een mail gestuurd over het overnemen van de paal en zal maandag even met de paal-leverancier (EV-box) bellen. Zag op hun site dat zij idd ook passen aanbieden bij hun palen. Vraag me af of daar dan ook een contract aan vast zit... (overigens heb ik wel een keer een (hardware) storing gehad die ze zijn komen oplossen (op kosten van mijn werkgever)). T.a.v. het "openbaar" zetten. Voorheen kon ik er zelf in een laadpaal-portaal voor kiezen om de laadpaal wel of niet openbaar te laten zijn. Sinds de leverancier (Flowcharging) is overgenomen door Eneco kan dat niet meer en staat de paal op "prive". Maar ook anderen kunnen nog steeds wel aan de paal laden, hij is alleen niet meer zichtbaar in de apps.
  5. Elbi

    Kia laadpas

    Mag ik vragen wat voor laadpas je voor thuis gebruikt? Of heb je thuis helemaal geen pas nodig? Ik heb een laadpaal aan m'n huis met een laadpas van m'n werkgever. Ik ga nu uit dienst en kan de laadpaal overnemen, maar de pas uiteraard niet.
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...