Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

Wilfredjeuh

Leden
  • Aantal Items

    3
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Over Wilfredjeuh

  • Verjaardag 04-05-1990

Algemeen

  • Geslacht
    Man
  • Woonplaats
    Alphen aan den Rijn
  • Auto
    Kia Ceed SW GT-Plusline 2022

Recente Bezoekers van dit Profiel

De recente bezoekers blok is uitgeschakeld en zal niet getoond worden aan andere gebruikers.

Wilfredjeuh's Prestaties

Newbie

Newbie (1/14)

  • One Year In
  • One Month Later
  • First Post
  • Week One Done
  • Reacting Well

Recente Badges

1

Reputatie

  1. Iedereen heeft dus min of meer dezelfde ervaring. Gisteren heb ik weer getankt met 1km actieradius over, en kreeg er met veel pijn en moeite 44,5 liter in. Dat zou dus inhouden dat de reservetank een ruime 6 liter moet zijn. Het verschil is denk ik te verklaren doordat ik geen MHEV variant heb. Kijk jij naar het boardcomputer verbruik, of berekend adhv gereden kilometers en getankte liters? Ik doe dat laatste. Nu gemiddeld zo i op 14.5. Boardcomputer geeft meestal rond de 1 op 16 aan. Ik denk zelf ook dat hij echt vol is bij die 42 liter. Het feit dat hij gelijk begint te dalen, heeft meer te maken met de berekening verbruik en actieradius dat de boardcomputer maakt dan dat er echt een brandstofmeter in zit die exact kan vertellen hoeveel er nog in zit. Welkom in de wereld van de digitalisering Is er toevallig nog iemand die exact kan vertellen wat de tankinhoud is? 50L wordt genoemd, maar wat is het werkelijk? Staat dat ergens?
  2. Beste Ceed 3 rijders, Ik rijd sinds afgelopen november in een nieuwe Ceed SW GT-Plusline met een 1.5 T-GDi automaat. Nu haal ik in de praktijk een verbruik van 1 op 14.5 gemiddeld wat me wel iets tegenvalt. Bij een volle tank geeft de auto aan dat ik zo'n 750 km zou kunnen rijden, maar in de praktijk na ca 600km gaat het 'lampje' al branden en staat er nog 40km actieradius in beeld. Als ik dan vol tank, gaat er 42 liter in. Volgens de specificaties zou er 50 liter in gaan, dus zou ik in theorie nog ongeveer 100-120 km moeten kunnen rijden. Die 40km is dus helemaal niet accuraat. Toch durf ik het niet aan om die 80km meer te rijden dan de boordcomputer aangeeft. Zijn er meer Ceed eigenaren die dit ervaren? Hoeveel liter is het maximale wat jullie er in de praktijk in de tank hebben gekregen? Bedankt voor de input!
  3. Beste Allen, Na een tijdje in een VW T-Roc gereden te hebben, was het tijd om een nieuwe Leaseauto uit te kiezen. Ik heb gekozen voor een gefacelifte Kia Ceed SW GT-Plusline in de mooie gedurfde kleur Orange Fusion. 15 november is hij afgeleverd en inmiddels zijn we 9000 km verder. Ik mag nu wel zeggen dat ik een heel erg tevreden Kia rijder ben Uiteraard ook een foto van deze mooie bolide. Ik hoop op het forum wat antwoorden te vinden op zaken waar ik tegen aanloop, en ervaringen te delen over de auto. Iedereen veel rijplezier!
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...