Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

lindamarco

Leden
  • Aantal Items

    5
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Alles dat geplaatst werd door lindamarco

  1. Dag mede Kia-bezitters, wij zijn voornemens naar Italie te gaan per Kia Picanto. Is dit aan te raden (afstand, bergen e.d.). Dit voor de overweging vliegtuig / auto. Iemand hier ervaringen mee? Alvast bedankt voor een mening! Marco & Linda
  2. Heb mijn eigen antwoord gevonden! Het ideale (boodschappen-) kratje voor de Kia Picanto: Hij is sterk, opvouwbaar en heeft een sterke handgreep. En ze hebben hem nu ook in een leuke Picante kleur: blauw met groene handgreep (Ziet er goed uit). Waar: Marskramer (In dit geval Almere, weet niet of ieder filiaal het heeft). Inhoud: 24 liter. Prijs: 8 Euro per stuk D? oplossing om niet de achterbank te hoeven kantelen om het kratje kwijt te kunnen in de bagageruimte of het boodschappenkratje op de achterbank te moeten zetten. Succes ermee! Marco.
  3. Beste mede-leden, Ik ben op zoek naar een boodschappenkratje wat in de kofferbak van de Picanto past. Een normaal (Curver-) formaat past namelijk niet. Wie heeft een goed kratje, dat in de Picanto past en wie kan me vertellen waar hij / zij dat gekocht heeft? Gaarne uw reactie(s). Marco.
  4. Dus het is toch nog aardig wat werk, als ik het zo bekijk. Gaat het niet door middel van het losschroeven van 2 of 3 schroeven en dan de kap iets naar voeren halen en dat je dan de speaker al kunt loshalen en vervangen? Tevens hierbij de vraag of de speakers in de achterportieren (niet besteld) al bedraad zijn. Met andere woorden: Deze ruimte is nu leeg, maar loopt er al bedrading naartoe die naar je radio loopt? Gaarne jullie reactie en natuurlijk bedankt hiervoor! Marco.
  5. Mederijders, ik krijg over enkele dagen mijn Kia Picanto M-bition Airco . Ik wil zelf de speakers voorin vervangen door de Sony XS-F1324. Ik heb gelezen dat hier de 13 cm speakers in gaan. Heeft iemand foto's / handleiding hoe deze speakers te vervangen zijn? Waar moet ik op letten? Wat moet er losgeschroefd worden? Gaarne uw reactie! (Waarvoor dank!). Marco.
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...