Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

Pijort

Leden
  • Aantal Items

    4
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Alles dat geplaatst werd door Pijort

  1. Na een paar keer rommelen met die schakelaar op het dashboard gaat de rechter deur ook niet meer op slot met de rest. Lekker handig ook dat de deuren niet mechanisch van binnenuit op slot gedaan kunnen worden. Krijg steeds meer het gevoel dat de storing uit een stuurmodule komt. Maar welke is dat…. (Vandaar mijn vraag bij werkplaatsboeken of iemand schemas heeft )
  2. Dank voor je reactie, De rechter deur gaat wel weer mee terug op slot na bediening sleutel. Vermoed zelf dat er iets niet goed zit in de aansturing. Kofferbak deed voorheen wel altijd mee en was onafhankelijk van de deuren te open.
  3. Hallo, van onze Rio van 2013 werkt de centraal vergrendeling niet helemaal goed. Na bediening van sleutel gaan enkel de bestuurders deur en beide achterdeuren van het slot. Het rechter voorportier en kofferbak blijven op slot. De kofferbak zelf is nog wel te ontgrendelen door op de sleutel de middelste toets te drukken (slot is dus wel oké). iemand suggesties?? dank voor het reageren, Peter
  4. Heeft er iemand de elektrische schema’s van dee kia rio 1.2 van 2013? alvast dank Peter
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...