Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

ozzy79

Leden
  • Aantal Items

    18
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

ozzy79's Prestaties

Apprentice

Apprentice (3/14)

  • First Post
  • Collaborator
  • Week One Done
  • One Month Later
  • One Year In

Recente Badges

0

Reputatie

  1. Bij ons is het ook helemaal bijgekleurd. Tot een maand of drie geleden was het A4-tje nog duidelijk zichtbaar. Misschien het effect van de lente zon
  2. ozzy79

    Onderhoudskosten

    @betominice: dat zijn de prijzen voor het vorige model Picanto...
  3. Welkom op het forum. Elders schrijf je dat je een Spaanse Picanto hebt, ik ben benieuwd naar de verschillen. Wellicht gun je ons wat foto's?
  4. KIA heeft een fout gemaakt in de brochure voor de nieuwe RIO. De daar opgegeven gewichten waren de gewichten rijklaar ipv leeg. Dat scheelt dus 100 kg. De brochure is al vervangen door een nieuwe versie. 1.2 CVVT: 1004 kg 1.4 CVVT: 1041 kg 1.1 CRDi: 1091 kg 1.4 CRDi: 1139 kg Klinkt een stuk aannemelijker zo!
  5. De nieuwe Rio is wel behoorlijk zwaar geworden. Had ik eigenlijk niet verwacht. 1.2 CVVT: 1104 kg 1.4 CVVT: 1141 kg 1.1 CRDi: 1191 kg 1.4 CRDi: 1239 kg Vooral de 1.2 benzine zal er aardig aan moeten trekken om de Rio vooruit te krijgen. Een gemiddelde Polo weegt maar 970 kg!
  6. De prijzen zijn bekend, staan vanaf vanmorgen op de website van Kia... Het valt me flink tegen, de 3-deurs base uitvoering met een 1.2 kost €11.699. Zie verder http://www.kia.nl/~/media/NL/Add-ons/Downloads/Downloadable%20files/Prijzen-specs-Kia-Rio-AUG2011.pdf
  7. Joh, dat kan toch bijna niet? De i20 met een 1.4 motor in de meest luxe uitvoering is ong 16.500... Dan zou de Rio daar boven komen! Bovendien heb ik op Duitse websites gelezen dat het een prijsvechtertje gaat worden, die het moet opnemen tegen de Polo. Daar verwacht men dat de 3-deurs instap-Rio nog net onder de 10.000 zal zitten, de 5-deurs hoogstwaarschijnlijk 10.790 (bron: http://kurier.at/freizeit/motor/4062514.php)
  8. De 1.2 Comfort heeft hem niet. Ik denk dat het alleen bij het style pack zit, dus i.c.m. de climate control.
  9. ozzy79

    inschrijving RDW

    Zojuist gecheckt bij de RDW. Wij hebben ook een 1.2, maar er staat voor onze auto wel zuinigheidslabel A en uitstoot 105 g/km. Misschien heeft je dealer het fout doorgegeven bij het op naam zetten?
  10. Bij ons ging het waarschuwingslampje ook net voor het laatste streepje op de benzinemeter branden. En ook bij ons ging er toen precies 32 liter in. De totale inhoud van de benzinetank zou overigens 35 liter moeten zijn, maar ik vermoed dat er in de praktijk toch net wat meer ingaat. Iets van 37 of 38 liter. Zal wel komen omdat er in de doorvoer richting de tank ook nog wat benzine kan zitten.
  11. Hallo Selim007, bij het comfort pack zijn het geen mistlampen, maar dagrijdverlichting. Zodra je de auto start gaan deze automatisch branden. Dit als alternatief voor de ledgebaseerde dagrijdverlichting van het exterior pack. Staat best wel stoer.

  12. Beste Ozzy, vraagje

    Bij een comfort pack, dan heb je toch geen mistlampen, deze zijn bij een hogere pack verkrijgbaar, hoe heb je dit geregeld. En mag ik vragen wat je dan totaal voor deze hebt betaald.

  13. We hebben de afgelopen dagen aardig wat kilometers met onze nieuwe picanto afgelegd en wij vinden het verbruik toch echt niet slecht. Met onze laatste tankbeurt kwamen we uit op bijna 1 op 21. We rijden met de 1.25l motor en hebben met de laaste tank een flinke mix aan stadsverkeer, snelweg en N-wegen gereden. Wel hebben we wat langere afstanden gereden dan normaal (soms wel 70 kilometer per rit), dus het aantal koude starts is wel beperkt gebleven. Verder rijden we gewoon met de rest van het verkeer mee, houden ons totaal niet aan het nieuwe rijden en schakelen meestal ergens tussen de 3000 en 3500 toeren naar een hogere versnelling. Ter vergelijking. De Opel Corsa 1.2 (C-model) die we hiervoor hadden, haalde met dezelfde rijstijl amper 1 op 14.
  14. ozzy79

    Benzine meter

    We hebben nu een tweede keer getankt en het probleem heeft zich nu (gelukkig) niet meer voorgedaan. De wijzer van de benzinemeter stond nu wel direct na het contactmaken op vol. We vermoeden dat de vorige keer de vlotter in de bezinetank na het tanken even is blijven hangen, waardoor na het contactmaken en starten van de auto de boardcomputer niet het minimale niveauverschil van 10% (gevonden na wat googlen) heeft gemeten wat er normaal voor zou moeten zorgen dat de bezinemeter, actieradius en verbruik worden gereset. Hopelijk dus een eenmalig probleem.
  15. ozzy79

    Benzine meter

    De tank zat echt helemaal vol. Er ging bijna 32 liter in. Pas na anderhalf uur rijden stond de wijzer weer op vol (minus de kilometers die we al weer gemaakt hadden). Van de week dus maar eens informeren bij de dealer. Iedereen bedankt voor de snelle reacties!
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...