Ach een diesel is leuk maar als je net als ik de auto alleen particulier gebruikt, Een dienstauto die ik ook voor woonwerk mag gebruiken en vrouwlief 1 km van het werk woon, is een een 1.6 GDI duurgenoeg en ook voldoende voor mijn caravan knaus 420QD 1200KG.
rondreis spanje gedaan met caravan en afgelopen jaar italie gewoon prima te doen.
en dan komen de NM beulen ja de mijn heeft 400NM nou prima, ik kom ook boven nooit onder de 90KM wel iets meer terug schakel
logisch he.
afgelopen jaar in italie vroeg iemand die een 2.0 had hoe de auto het deed, ik zei prima en toen hij door kreeg dat het een 1.6 was kreeg hij grote ogen want hij had problemen in de alpen dat de auto slecht naar boven ging. Ik denk dat de 6 bak ook een voordeel is.
vroeger reden we ook met 90 of 100 pk met caravan naar zuid spanje. ik ga niet het hele jaar in een veel duurdere auto rijden voor 4 weken vakantie in het zuiden