Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

vranken

Leden
  • Aantal Items

    21
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Algemeen

  • Woonplaats
    Geulle
  • Auto
    sorento 2.4 LPG

Recente Bezoekers van dit Profiel

De recente bezoekers blok is uitgeschakeld en zal niet getoond worden aan andere gebruikers.

vranken's Prestaties

Apprentice

Apprentice (3/14)

  • First Post
  • Collaborator
  • Conversation Starter
  • Week One Done
  • One Month Later

Recente Badges

0

Reputatie

  1. vranken

    speakers

    Hallo Ik vond het geluid in de sorento ook erg plat. Ik heb eerst pioneer met kevlar inbouwluidspreker in de voordeuren gezet. Dit was al een stuk beter. Maar daarna heb ik een aktive sub van pioneer onder de bestuurdersstoel gezet. Dit is een groot verschil. Het maakt niet zo veel uit welke speakers je in de deuren inbouwd. De klankkast van de sorento is jammergenoeg slecht. Ik adviseer een sub onder je stoel als je geen ruimte wilt inleveren. Weet niet meer het type maar kost ongeveer 150 euro. suc6. ps de standaard inbouwmaat is 16,5 inch.
  2. Lijkt me een koppeling-probleem. Bij de sorento is de kabel te spannen. Ik moet ook de koppeling tot de vloer intrappen.
  3. Hallo, Belgi
  4. Hallo, Ik wil wel eens gaan rijden in het terrein. maar alle evenementen zijn een stuk uit de buurt. En dan ik wil wel de modder in maar ik wil geen schade rijden. groeten Erwin.
  5. vranken

    verbruik 2.4 g3

    Eindelijk zit het K&N luchtfilter erin. Alleen ik merk wel dat de motor wat makkelijker draait maar alleen kan ik nog niks merken van het brandstofverbruik. Ach hoef ik tenminste geen luchtfilters meer te kopen.
  6. vranken

    lampen sorento

    Ik heb ook weer een niewe lamp erin moeten zetten en ik heb de 3 boutjes verwijderd en dan moet je de koplamp er gewoon recht naar voren eruit trekken. die clip zit aan de onderkant. suc 6 ermee.
  7. Volgens mij heeft een 3.5 V6 geen distributieketting maar een riem.
  8. Hallo, Als je naar een garage gaat kun je de storing nog laten uitlezen. Maar als de storing na 5 keer starten niet is voorgekomen wordt het uit het logboek gewist.
  9. vranken

    verbruik 2.4 g3

    Hee Timo, waar heb je dat K&N luchtfilter vandaan en weet je nog wat zoiets kost? Ik wil het ook eens gaan proberen. groeten Erwin
  10. vranken

    audio in Sorento

    Hallo, Ik was eigenlijk ook niet zo onder de indruk van het standaard geluid in de sorento. Nu heb ik ook 2 kids en moet dus de kofferruimte behouden. Ik heb in de voordeuren pioneerinbouw luidsprekers met kevlarconus ingebouwd. En onder de bestuurdersstoel een aktieve sub van pioneer. Ik ben er heel tevreden over. En ik heb nog evenveel ruimte in mijn auto over. suc6 ..
  11. De mijne komen van www.bullbar.nl. Staat op de site ook iets over dat aansprakelijkheidsgedeelte i.v.m. aanrijdingen. Ik denk dat je geen fabrieksspul hoeft te kopen voor dubbel zo veel geld. en over dat roesten, je poest de rest van je sorento toch ook wel eens. suc6 ermee.
  12. oeps sorry. Maar het is dan dit jaar ook weer, maar dan aanstaande weekend. Denk dat ik zondag maar eens ga kijken, misschien nog wat terrein meepikken met de sorento.
  13. volgens mij is het niet op 22 en 23 september maar op 13 en 14 september.
  14. vranken

    verbruik 2.4 g3

    ik heb een bandenspanning van 2,8. handrem en zo, is het niet want dat merk ik wel. hij loopt wel goed .
  15. vranken

    verbruik 2.4 g3

    Hallo. Ik heb een sorento 2.4 op lpg g3. Nu wordt het verbruik van 1 op 6 steeds moeilijker om te halen en dat terwijl ik geen andere routes rij. Hij heeft een paar weken geleden nog een grote beurt gehad met nieuwe bougies. Ik dacht eerst dat de lambda sonde kapot was maar volgens de monteur werkt die niet als je op lpg rijdt. wie heeft er een ander idee?
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...