Jump to content

Recommended Posts

Posted

Ja, ik had dus de schrik van mn leven. (beetje overdreven misschien) toen ik van morgen mn banden eens op ging pompen bij de BP garage.

Ze stonden zo zacht dacht ik nog. JA DUS, 15 psi in rechts achter. Gezien dit een engelse auto is zou dat links achter zijn voor jullie.

iemand anders dit probleem ooit gehad? Geen lekke band, spijker erin, wat dan ook.

Alleen wel alle wieler er af gehad om nieuwe OEM central wheel caps er op te zetten. Kan er lucht uit lopen als je je wiel verwisselt?

Posted

Door het demonteren van de wielen, kan er zeker geen lucht uit gaan. Er blijven nog een paar mogelijk heden over. 1e er kan een afgebroken spijker of zo iets inzitten. Deze zie je dan niet meer, maar er kan wel lucht ontsnappen. 2e de band kan lekken tussen band en velg. Kan gebeuren als je hard over / tegen een stoeprand of iets dergelijks rijd. 3e het ventielje lekt iets. Je hebt hem al opgepomp zij je. Even in de gaten houden. Wordt die weer zacht, toch maar even naar de bandenboer gaan!

  • 3 weeks later...
Posted

Ja hoor dus toch. Zoals er al gezegt werd; een afgebroken spijker, nuja, schroef.

Hij stond dus weer of 17 psi, 9 later, dus toch maar de reserve wiel er opgezet.

Bij nadere inspectie blijkt toch dat er een afgebroken schroef in zit, bijna niet te zien, alleen een heel klein puntje diep in een gaatje in de groef. Lekker hoor, weer 15 euro naar z'n grootje voor een plug!

Bedankt bovenstaande, ben je naam ff kwijt.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...