Weet iemand een oplossing als die er al is voor het volgende probleem: als ik het scherm uitzet van o.a. de navigatie en ik start de auto hierna dan staat het scherm weer aan en moet ik het handmatig weer uitzetten. Is er een instelling dat het scherm uitblijft en alleen als ik erop tik dat het dan weer aangaat?
Heb ook een Businessline en heb de Xenon verlichting door de dealer laten inbouwen voor € 495,00 dik tevreden met het resultaat, komt toch wel wat bij kijken en je moet echt wel weten waar je mee bezig bent
Heb bij ATU in Aken winterbanden op lichtmetalenvelgen incl. TMPS gekocht
Goodyear Ultragrip 9 205/55 R16 compleet gemonteerd met 2 jaar bandenverzekering voor 948 euro
Heb ze ook laten inbouwen bij Kia dealer Kerres te Kerkrade met snelheidsafhankelijke uitschakeling en nog een extra schakelaar om ze in of uit te schakelen, werkt prima maar zijn inderdaad erg gevoelig.
Weet misschien iemand of je de stembegeleiding van de navigatie kunt veranderen,
had bij mijn vorige auto een Belgische stem en deze vond ik iets prettiger