Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

tijdjes123

Leden
  • Aantal Items

    374
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

  • Dagen Gewonnen

    3

Community Antwoorden

  1. De https://www.kiaclub.nl/topic/24221-adaptive-cruise-control-kia-e-niro/?do=findComment&comment=224625 van bericht in adaptive cruise control KIA E-Niro is gemarkeerd als het antwoord   
    Ja tenminste bij de ceed wel. Het knopje dat de afstand tot dr voorganger regely lang ingedrukt houden.
  2. De https://www.kiaclub.nl/topic/24031-dode-hoek-detectie/?do=findComment&comment=220864 van bericht in Dode hoek detectie is gemarkeerd als het antwoord   
    Bij mercedes is het zo(en bij kia volgens mijn dealer ook)

    Dat links altijd aangaat als er een auto in komt. Dus rijdt jij op de rechterbaan gaat die voor alles aan wat in je dode hoek komt.

    Rechts gaat alleen aan als je de auto of vrachtauto met een verschilsnelheid van minder dan 12 km/h inhaalt. rijdt de vrachtwagen 90 en jij 115 zal die het niet doen.
    Ga jij naast de vrachtwagen rijden dan werkt de BSD wel. zelfde met auto's

    Zie het hier ook van een niro handleiding denk ik dat het is:
    http://www.kniro.net/blind_spot_detection_system-479.html
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...