Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

bluff

Leden
  • Aantal Items

    21
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Algemeen

  • Auto
    Ceed sw2010

bluff's Prestaties

Apprentice

Apprentice (3/14)

  • First Post
  • Collaborator
  • Conversation Starter
  • Week One Done
  • One Month Later

Recente Badges

10

Reputatie

  1. Die verwijst naar het instructieboek, maar daar zie ik het niet. Moet er wellicht een mail aan wijden. Ik vind ergens wel in het forum dat je het raam dicht moet doen en dan stoppen, dan 5 seconden lang dicht sturen en dan zou het goed zijn. Maar voordat ik dat probeer wil ik het eigenlijk wel zeker weten.
  2. Volgens de montageinstructie niet.
  3. Hallo, vandaag ben ik begonnen om mijn raam mechanisme van de linker voorportier te vervangen. Het ijzerdraadje was gebroken. In plaats van een draadje van een euro moest ik een heel mechanisme bestellen. Weet iemand hoe je de automatische functie moet afstellen? Gegroet Richard
  4. Dat is snel aangepast! Ik heb opnieuw gestemd nadat ik eerst mijn stem had verwijderd.
  5. Misschien ook het merk accu bevragen? 3e kwartaal 2010 met een Varta. Gebruik het veel, geen problemen ondervonden.
  6. Bij mij doet de terugschakelindicator het wel. Vandaag even in zijn vier langzaam door de bocht. Aan het eind van de bocht wil de indicator graag dat je terug naar z'n 2 schakelt. Maar normaal heb je allang terug geschakeld en zal je hem daarom niet zo vaak zien.
  7. Volgens mij kun je van alles gebruiken en is je fantasie de enige begrenzing. Ik begreep uit het verhaal dat mevrouw Rus kekke roze verlichting wilde. Ik houd het bij mijn huidige rode verlichting.
  8. Ik heb een tijd moeten zoeken, want ik had het ergens gelezen. Op de de Russische site ceedonline.info staat een howto met veel foto's. Het is alleen jammer dat alles in het Russisch staat en niet is vertaald. Maar met Google Translate kom je een heel eind. Hieronder geef ik de link: Deze link dus Ik hoop dat je er wat aan hebt. Volgens mij is het te doen, maar niet door mij . Veel plezier, en denk aan je nachtzicht!
  9. Volgens mij is dit de zelfvernietigingsknop
  10. bluff

    FL

    Ok, alleen heb ik de 1.4 en niet de 1.6
  11. bluff

    FL

    Het schijnt dat ik een Cee'd SW FL heb. Is het werkelijk zo simpel dat dit Face Lift betekent? Of heeft dit een diepere betekenis? Niet zo heel interessant, maar toch.
  12. bluff

    Daar gaat ie dan!

    Vanmiddag door Marant gebeld, de auto was gerepareerd. Het bleek een stekker bij de zekeringenbox te zijn die niet in orde was. Deze stekker was o.a. verantwoordelijk voor stroom richting de de brandstofpomp. Nadat de draadjes in de stekker goed waren vastgezet liep de motor weer als een zonnetje. Gelukkig was de storing erin blijven zitten tijdens het zoeken en kon het euvel worden verholpen. Hadden we nu toch de auto niet op vrijdag de 13e moeten kopen? Met dank aan Marant voor de service en de hulp staat de Cee'd weer op zijn plek .
  13. bluff

    Aanschaffen Rio

    Kijk vooral eens bij de reserveband. Er treedt nogal vaak lekkage op tussen het dak en de achterkant van de auto (Staat ergens in het forum beschreven). Als het er roestig uit ziet zal het wel lekken, wat trouwens wel met wat kit te verhelpen is. Ook heb ik twee handgrepen moeten vervangen. Deze waren gebroken en zijn vervangen door plastieken handgrepen.
  14. In mijn Rio had ik ongeveer hetzelfde probleem met mijn achterruitverwarming. Dit bleek te liggen aan een te hoge overgangsweerstand van de stekkers in de achterklep. Misschien dat er ook een stekker gecorrodeerd is. Een idee om de stekkers van de kabelbomen op te zoeken en schoon te maken met contactcleaner?
  15. bluff

    Daar gaat ie dan!

    Vanmiddag gebeld door Koops dat de auto gereed was. Er was een computer gereset en nadat van de DC-omvormer de stekker was getrokken en geplaatst deed de auto het weer. Maar ja, dat duurde ongeveer drie kwartier waarna ik een uur gratis reclame heb gemaakt voor de Kia Cee'd langs de berm van de A1:twisted:. M.a.w. de motor stopte ermee ik en kon gelukkig uitrollen langs de vluchtstrook van de A1 . Na KIW te hebben gebeld werd ik nu opgehaald door een lepelwagen en afgezet bij de volgende dealer. Deze keer Kia-dealer Marant in Bussum. Daar heel netjes geholpen waar men begon met controle van de massakabel van de accu. Deze corrodeert wat gevolgen kan hebben voor de werking van de elektronika. Misschien een tip voor de volgende beurt ! Echter dit was geen succes, waarna pas maandag de volgende poging wordt gewaagd (monteurs waren al naar huis). Nu met een redelijk nieuwe Kia Rio naar huis. We gaan vooruit . Wordt maandag dus vervolgd. Hopelijk komen we dan weer een stukje dichterbij huis. Nog maar 60 km te gaan.
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...