Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

exc

Leden
  • Aantal Items

    58
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

  • Dagen Gewonnen

    1

Alles dat geplaatst werd door exc

  1. exc

    Gele koplampen wit maken

    Probleem is opgelost, ik kreeg een goede aanbieding om mijn nieuwe Light Advanced om te ruilen voor een Plus Advanced, en die heeft LED koplampen. Dus ik ben tevreden. Tussendoor, ik hoorde van de dealer, dat de Niro update van later dit jaar geen elektrische Niro meer zal hebben, alleen hybrides. Elektrische Niro is exit.
  2. Als de mute knop ingedrukt is gehouden, zijn dan ook de aanwijzingen bij de navigatie stil geworden? Als ik een navigatieadres heb ingesteld, vind ik de aanwijzingen ("hier rechtsaf", etc) wel handig. Ik zet de akoestische snelheidsbeperking uit, door op het knopje met de ster te drukken, dan verschijnt de auto-comfort modus, en daar staat de snelheidsbeperking in, Aantippen en dan krijg je het menu om dat uit te zetten. Het is inderdaad de checklist die de piloot van een vliegtuig altijd moet uitvoeren voordat je vlucht begint. maar dat is nu de regel geworden.
  3. Morgen gaat mijn Niro EV (mieuw, nov 2025) naar de garage voor de rare cruise control. Een technische man komt speciaal daarvoor naar de dealer in Den Haag. Ze verwachten wel een dag nodig te hebben, en ik krijg een leenauto. Dus ik ben benieuwd.
  4. Is het een Light Advantage, en is de kleur gelig?
  5. exc

    Gele koplampen wit maken

    Zeker, maar Led's kunnen niet in de Light Advantage, en wat er nu in zit is geel, erg lelijk vind ik. Dus dit lijkt de beste optie. Of iemand andere ervaringen? Hoor ik graag.
  6. Ja, dat is hetzelfde knopje op mijn EV Light Advantage. Maar bij indrukken gaat de auto rijden op de snelheid die na indrukken verschijnt, 50 km/u en dat op de snelweg terwijl ik 100 km/u rijdt, en iedereen om me heen ook, dus gevaarlijk. Ik heb Zeeuw en Zeeuw gebeld hierover, en die zeiden, dat dat raar is. Eind januari wordt er door een technische man van Kia naar gekeken. Ik vrees, dat het een bug is in de software, of een foute chip. In dat laatste geval zal het wel een paar dagen duren. Dan wil wel een leenauto van Kia.
  7. exc

    Gele koplampen wit maken

    Ik heb gebeld met Zeeuw en Zeeuw, en die zeiden, dat bij de Light Advantage de koplampen vervangen door LED niet kan, vanwege technische ontwerpaspecten. Maar je kunt wel Philips White Vision laten installeren (175 Euro), die witter licht stralen. Dus dat ga ik maar doen.
  8. Ik zal een foto maken van mijn stuur en de knopjes met de tekentjes erbij, want een autosymbool met klein snelheidsmetertje komt me niet bekend voor. Heb je een Niro EV Light Advantage?
  9. Ik had laatst weer dat op de grote weg bij het aanzetten van de CC 30 km/u verscheen, waarop de auto meteen begon te remmen. Levensgevaarlijk, het was erg druk. Moet ik dit melden bij de RDW? Als ik de enige ben met dit verschijnsel, lijkt me dit een productiefout. De auto is nieuw gekocht in november bij Zeeuw en Zeeuw in Den Haag.
  10. Ik zal de dealer Zeeuw en Zeeuw in Den Haag vragen hoe dit zit. Gezien de reacties, lijkt het me, dat ik de enige ben met dit verschijnsel, klopt dit? Ik houd jullie op de hoogte.
  11. Ja ik denk ook, dat het op stand-by gezet wordt. Bij mijn vorige e-Niro stond er geen snelheid in als ik (rechts op het stuur was dat) de knop ACC aanzette. Ik wou..dat de EV Light Advantage ook geen snelheid aanhield, als je de ACC aanzet.
  12. Er zit een knopje boven de linker roltoets aan de linkerkant van het stuur. Die druk ik in. Dan zie ik een tekentje van een autootje plus de aanduiding CC op het scherm met de ingestelde snelheid van de vorige rit. De roltoets is inderdaad voor reset (indrukken) of instellen op de huidige snelheid, rollen naar onder of naar boven, en dan heb ik CC voor die snelheid. Is er een andere manier om de ACC aan te zetten?
  13. Als ik in mijn nieuwe Niro EV de cruise control aanzet (linker boven-knopje op het stuur) dan verschijnt de ingestelde snelheid van de vorige keer. Ik merkte dat, omdat ik eergister in de stad 50 km had ingesteld en gister op de snelweg de cruise control weer aanzette, en toen stond die op 50 km en de auto begon gelijk af te remmen op de snelweg, waar iedereen 100 km reed. Dat vond ik een gevaarlijke situatie. Is dat een bug in de software, of doe ik iets verkeerd? Bij mijn vorige e-Niro stond er geen snelheid in de cruise control als ik die aanzette. Heeft iemand een idee wat hier aan de hand is? Bedankt.
  14. exc

    Gele koplampen wit maken

    Is zo'n vervanging techniosch niet mogelijk? Of zijn er andere redenen dat dit niet kan? Zijn er non-Kia bedrijven die dit kunnen?
  15. exc

    Gele koplampen wit maken

    Bedankt, ik zal Kia vragen of ze vervangen kunnen worden.
  16. exc

    Gele koplampen wit maken

    Ik heb mijn e-Niro uit 2021 ingeruild voor de Niro EV, Light Advantage, zeer moderne uitstraling. Maar nu zie ik dat de koplampen een geel licht uitstralen. Mijn eerdere e-Niro had mooi wit licht. Is dat gele licht te verhelpen? Ik heb de zoekfunctie gebruikt om te zien of dit onderwerp al eens eerder er was, maar ik zie niets voor de EV. Ik lees veel over H7 en HB 83, en Led enzo, Geldt dat voor de EV ook? Ik kijk uit naar jullie opmerkingen.
  17. Ik kreeg ook de raad mijn nav te updaten na de jaarbeurt van mijn e-Niro 2021, vorige week. Ik heb op aanraden van Zeeuw 2 een sandisc 128 gb gekocht, anders gaat het mis zegt Zeeuw2 en op de pc opgeladen via het internet. Volgens Zeeuw2 moest ik de volgende download doen: Niro, De, ev, My21. My 21 is er niet, wel My20, dus die geselecteerd. De download duurde erg lang, en kostte meerdere pogingen (downloaden eerst tot 36 %, failed, opnieuw gedownload, nu to 58%, weer failed, derde keer ging de download eindelijk tot100% op de usb stick). Maar als ik op het forum lees wat er allemaal fout kan gaan, radio, navigatie wegen verkeerd, ben ik huiverig geworden. 1 Is mijn huiver terecht? 2 De update moet bij power van de auto aan, en gaat via de energie van de kleine batterij. Updateproces duurt een uur, lees ik. Kan de kleine batterij dat aan, of heb ik vervolgens een stilstaande auto? 3 Ik heb mijn eigen laadpaal in de garage. Is het raadzaam de stekker in de auto te doen?
  18. exc

    Lekke Band

    Kan Kwikfit ook Michelins (215/55 WR17 TL 94W) leveren en de ventiel waarschuwing van een e-Niro goed instellen? Ik zag dat zo'n band ca 185 euro ex btw kost, dus dat bedrag lijkt niet zo gek. Ik vind het alleen jammer dat zo'n plek op de overgang van loopvlak niet gerepareerd kan worden. Iedereen fijne dagen en géén schroefjes op je weg.
  19. exc

    Lekke Band

    De 18e dec verscheen er een melding van lage bandenspanning op het dashboard. De dealer gaf het telefoonnummer van de Kia Pechhulp door en die kwam binnen het uur. Hulde dus. De vriendelijke helper constateerde dat er een schroefje zat in de overgang van de wang naar het loopvlak en dat dat helaas niet te repareren was, maar als ik vóór 12 u belde, kon er nog om 13.00 een niewe band gehaald worden, en meteen eronder gezet worden. Zo gebeurde, en inderdaad, om 14.00 u reed ik weer met een normale bandenspanning. Snelle hulp, dus, waarvoor dank. Een nieuwe band (Michelin) kostte wel 252 euro all-in. Het schroefje, zie afbeelding was wel héél klein....
  20. Het geheugen, het geheugen....
  21. Die knop voor de radio had ik al ontdekt. Ik vraag me nu af, of er een ergonomische aanduiding bestaat, die je op knoppen kunt aanbrengen, zodat je weet, dat je ook kan drukken. Een boog boven de knop betekent duidelijk dat je kunt draaien, Een cirkel met daarin een rondje in het midden van de knop, is dat een tekentje dat je ook kunt drukken? Is er een ergonoom op het forum, die hier iets over kan zeggen?
  22. Dank voor de tip, had ik ook niet in de gaten. Niet alleen rijdt die e-Niro lekker, hij is ook nog eens vol verrassingen
  23. Indrukken! Dat had ik nog niet bedacht. Staat ook niet in het boekje. Bedankt voor de tip, ga ik onmiddellijk proberen.
  24. Waar schakel je "automatisch" in? Die knop heb ik nog niet gevonden.
  25. Een dynamic plus, ik denk niet dat die een warmtepomp heeft. Maar het probleem is opgelost: behalve de airco knop indrukken en aan de temperatuurknop draaien, moet je ook nog het knopje "Heat" indrukken. Ik had dat nog niet eerder gezien (rechts op de onderste rij knoppen), dus ik heb die ingedrukt, en voilá, heerlijke warmte. Ik zal voortaan beter naar de knopjes kijken. Bedankt voor het meedenken.
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...