Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

exc

Leden
  • Aantal Items

    58
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

  • Dagen Gewonnen

    1

Algemeen

  • Geslacht
    Man
  • Auto
    Kia Niro EV 2025 Light Advance

Recente Bezoekers van dit Profiel

829 profiel weergaven

exc's Prestaties

Contributor

Contributor (5/14)

  • One Year In
  • One Month Later
  • Collaborator
  • Dedicated Bijzonder
  • First Post

Recente Badges

4

Reputatie

  1. exc

    Gele koplampen wit maken

    Probleem is opgelost, ik kreeg een goede aanbieding om mijn nieuwe Light Advanced om te ruilen voor een Plus Advanced, en die heeft LED koplampen. Dus ik ben tevreden. Tussendoor, ik hoorde van de dealer, dat de Niro update van later dit jaar geen elektrische Niro meer zal hebben, alleen hybrides. Elektrische Niro is exit.
  2. Als de mute knop ingedrukt is gehouden, zijn dan ook de aanwijzingen bij de navigatie stil geworden? Als ik een navigatieadres heb ingesteld, vind ik de aanwijzingen ("hier rechtsaf", etc) wel handig. Ik zet de akoestische snelheidsbeperking uit, door op het knopje met de ster te drukken, dan verschijnt de auto-comfort modus, en daar staat de snelheidsbeperking in, Aantippen en dan krijg je het menu om dat uit te zetten. Het is inderdaad de checklist die de piloot van een vliegtuig altijd moet uitvoeren voordat je vlucht begint. maar dat is nu de regel geworden.
  3. Morgen gaat mijn Niro EV (mieuw, nov 2025) naar de garage voor de rare cruise control. Een technische man komt speciaal daarvoor naar de dealer in Den Haag. Ze verwachten wel een dag nodig te hebben, en ik krijg een leenauto. Dus ik ben benieuwd.
  4. Is het een Light Advantage, en is de kleur gelig?
  5. exc

    Gele koplampen wit maken

    Zeker, maar Led's kunnen niet in de Light Advantage, en wat er nu in zit is geel, erg lelijk vind ik. Dus dit lijkt de beste optie. Of iemand andere ervaringen? Hoor ik graag.
  6. Ja, dat is hetzelfde knopje op mijn EV Light Advantage. Maar bij indrukken gaat de auto rijden op de snelheid die na indrukken verschijnt, 50 km/u en dat op de snelweg terwijl ik 100 km/u rijdt, en iedereen om me heen ook, dus gevaarlijk. Ik heb Zeeuw en Zeeuw gebeld hierover, en die zeiden, dat dat raar is. Eind januari wordt er door een technische man van Kia naar gekeken. Ik vrees, dat het een bug is in de software, of een foute chip. In dat laatste geval zal het wel een paar dagen duren. Dan wil wel een leenauto van Kia.
  7. exc

    Gele koplampen wit maken

    Ik heb gebeld met Zeeuw en Zeeuw, en die zeiden, dat bij de Light Advantage de koplampen vervangen door LED niet kan, vanwege technische ontwerpaspecten. Maar je kunt wel Philips White Vision laten installeren (175 Euro), die witter licht stralen. Dus dat ga ik maar doen.
  8. Ik zal een foto maken van mijn stuur en de knopjes met de tekentjes erbij, want een autosymbool met klein snelheidsmetertje komt me niet bekend voor. Heb je een Niro EV Light Advantage?
  9. Ik had laatst weer dat op de grote weg bij het aanzetten van de CC 30 km/u verscheen, waarop de auto meteen begon te remmen. Levensgevaarlijk, het was erg druk. Moet ik dit melden bij de RDW? Als ik de enige ben met dit verschijnsel, lijkt me dit een productiefout. De auto is nieuw gekocht in november bij Zeeuw en Zeeuw in Den Haag.
  10. Ik zal de dealer Zeeuw en Zeeuw in Den Haag vragen hoe dit zit. Gezien de reacties, lijkt het me, dat ik de enige ben met dit verschijnsel, klopt dit? Ik houd jullie op de hoogte.
  11. Ja ik denk ook, dat het op stand-by gezet wordt. Bij mijn vorige e-Niro stond er geen snelheid in als ik (rechts op het stuur was dat) de knop ACC aanzette. Ik wou..dat de EV Light Advantage ook geen snelheid aanhield, als je de ACC aanzet.
  12. Er zit een knopje boven de linker roltoets aan de linkerkant van het stuur. Die druk ik in. Dan zie ik een tekentje van een autootje plus de aanduiding CC op het scherm met de ingestelde snelheid van de vorige rit. De roltoets is inderdaad voor reset (indrukken) of instellen op de huidige snelheid, rollen naar onder of naar boven, en dan heb ik CC voor die snelheid. Is er een andere manier om de ACC aan te zetten?
  13. Als ik in mijn nieuwe Niro EV de cruise control aanzet (linker boven-knopje op het stuur) dan verschijnt de ingestelde snelheid van de vorige keer. Ik merkte dat, omdat ik eergister in de stad 50 km had ingesteld en gister op de snelweg de cruise control weer aanzette, en toen stond die op 50 km en de auto begon gelijk af te remmen op de snelweg, waar iedereen 100 km reed. Dat vond ik een gevaarlijke situatie. Is dat een bug in de software, of doe ik iets verkeerd? Bij mijn vorige e-Niro stond er geen snelheid in de cruise control als ik die aanzette. Heeft iemand een idee wat hier aan de hand is? Bedankt.
  14. exc

    Gele koplampen wit maken

    Is zo'n vervanging techniosch niet mogelijk? Of zijn er andere redenen dat dit niet kan? Zijn er non-Kia bedrijven die dit kunnen?
  15. exc

    Gele koplampen wit maken

    Bedankt, ik zal Kia vragen of ze vervangen kunnen worden.
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...