Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

MarcoSt

Leden
  • Aantal Items

    16
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Alles dat geplaatst werd door MarcoSt

  1. Als iets meer bekend over dit verhaal? Kosten etc?
  2. Hier ook een Ceed rijder die geen klagen heeft over zijn auto na er nu iets meer dan een jaar eigenaar van te zijn. Kleine dingetjes die wel irriteren zijn o.a. de achterdeuren die nog op slot zitten als ik uitgestapt ben, zoals hierboven al eens omschreven. En de gordels zitten met regelmaat muurvast terwijl ik hem nog om moet doen, super vervelend en ga er morgen dan ook mee naar de dealer! Achterklep gaat bij koud weer langzaam/zwaarder omhoog
  3. MarcoSt

    Werking ISG systeem

    Ik lees hier nogal wat problemen met het ISG systeem. Wij hebben hier totaal geen last van. Werkt al na circa 500 meter, dan kom ik mijn eerste stop punt tegen. Werkt bij circa 5 graden. Geen idee als het verbruik daalt maar tis wel goed voor het milieu dat je auto ff geen dampen de lucht in blaast.
  4. Zeker interresant en zal dat zeker op de voet gaan volgen. OFF-topic: Klopt het dat je geen mail krijgt als er gereageerd is na een posting van jezelf??
  5. Geldt dat voor elk model KIA? http://www.kiaclub.nl/showthread.php?t=6513
  6. Na al lid te zijn sinds 5 januari ook maar even voorstellen. Ik ben Marco, 29 jaren jong, getrouwd en een dochter van 14 maand. Voor onze huidige Kia al diverse auto's gehad. Begonnen met een Renault 19, daarna 2 Suzuki's, weer een Renault, ondertussen als tweede auto een Suziki bij de deur, Reanult weg en de tweede auto ook, wederom een Suzuki aangeschaft en nu begin 2011 gekozen voor Kia. Deze auto voldoet ons tot nu toe goed, we hebben hem 3 weken.
  7. MarcoSt

    gevoelig gaspedaal

    Gevoeligheid van het pedaal ben ik met je eens, het wennen ervan niet want dat zijn wij inmiddels na 3 weken van eigenaar te zijn wel.
  8. Excuus voor mijn late reactie! Dat weet ik niet, wij rijden een Cee'd sw 1.4 X-tra(2-2010). De cd radio/cd speler viel uit, terug naar de dealer en die meldde na controle dat het bij dit model ging om een terugroepactie. In mijn vorige post schreef ik dat het 2 maanden wachtten zou zijn op een nieuwe, dat was dus overdreven. (Dealer zei dat het 2 maand duren zou) Echter binnen 2 weken had ik een nieuw gemodificeerd model.
  9. Niet eens aan gedacht dat het te maken k
  10. Vanmiddag naar de dealer geweest, het blijkt dat op deze Cee'd op de radio een terug roep actie zit. Wacht tijd voor een nieuwe: 2 maand minimaal. Was daarvan iets bekend hier?
  11. In onze Cee'd SW van feb. 2010 is de radio vanmorgen stuk gegaan. Wil niet meer aan, ook de USB ingang deed het niet meer. Dealer gaat er a.s donderdag naar kijken en evt. vervangen!
  12. Waar staat mijn klacht dan? Ik gaf alleen aan dat een keus maken moeilijk wordt als je veel klachtten leest over dit merk.
  13. Kia Ceed SW gekocht, wellicht a.s. zaterdag al bij ons voor de deur!
  14. Is zeker jammer zoveel geklaag en problemen die blijkbaar bij Kia voorkomen. Wij staan zelf op het punt een Ceed sw te kopen. Iets houdt mij toch nog tegen, gaat om een Ceed van 2010 met 7000 km op de teller. Kosten: zo rond de
  15. Daar zit wat in echter wil het geval dat de dealer een 1.4 als occasion heeft staan. Deze is van april 2010 en is de kop al een mooi stuk vanaf. A.s zaterdag een proefrit maken in die 1.4 en een 1.6, oude type? uit 2008.
  16. Wij zitten momenteel ook te denken aan een Kia Cee'd SW X-tra 1.4. Ik rijd ongeveer
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...