Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

Dirkje

Leden
  • Aantal Items

    19
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

  • Dagen Gewonnen

    1

Alles dat geplaatst werd door Dirkje

  1. Dat kun je eenvoudig zelf doen. Je hebt een CR 2032 batterij nodig. Zie ook deze video, die je vindt als je op YouTube op ‘kia niro key fob battery replacement’ zoekt. Hij duurt 52 seconden.
  2. Yep, ik heb de originele gekocht die ik in de startpost noemde.
  3. Dank allenvoor de reacties en tips, we hebben de betreffende anti-slipmat gekocht en zijn er blij mee!
  4. We willen onze kofferbak graag enigszins beschermen, en ik zag toen deze anti-slipbak in de webshop. Er staat geen duidelijke uitleg bij. Ons doel: dat de stof op de bodem van de kofferbakruimte beschermd is tegen krassen en vlekken etc tijdens bij vervoer van wat dan ook. Wie heeft zo’n ding: https://webshop.kia.nl/product/anti-slipbak/G5122ADE01 ? En… vind je het handig / praktisch?
  5. Dankjewel. De onze schijnt nog 1300kg trekgewicht te hebben, heb ik in de info gezien.
  6. Dankjewel. Dit is niet nodig omdat wij geen caravan hebben, en we deze ook niet gaan kopen of huren. We wilen de trekhaak enkel gebruiken voor een fietsendrager, en om af en toe een aanhanger aan de auto te kunnen koppelen. Ervaringen met het trekken van de caravan zijn altijd welkom, want geven een indicatie van wat we zelf kunnen verwachten als we een aanhanger gaan koppelen en gebruiken.
  7. Dankjewel voor je reactie. Zou je later jouw ervaringen nog willen delen? Wij kunnen de trekhaak voorlopig namelijk niet uittesten, want we hebben geen caravan of aanhanger, en de fietsendrager kopen we op z’n vroegst volgend jaar pas.
  8. Dankjewel, @Derrek en @Rowicom. Het model trekhaak schijnt gelukkig wél verbeterd te zijn sinds september. Zie het screenshot van de post die ik gisteravond nog vond in de bijgevoegde afbeelding. Ik ga er dus maar vanuit dat het goedkomt… ps. het is een Niro 2e generatie.
  9. Wie heeft er inmiddels ervaring met de trekhaak artikelnr ZKDE2147T60? Mijn dealer heeft die kennelijk zaterdag voor mij besteld, zonder dat we überhaupt al nader begesproken hadden welke trekhaak ik zou willen. Ik had hem enkel gevraagd wat een trekhaak ongeveer kost, en heb hem toen het bedrag bij het aankoopcontract van onze auto op laten zetten. Ik zou graag willen weten: is ie stabiel? Heb hier veel gelezen over wiebelige en doorbuigende trekhaken, en dat heeft me enigsins verontrust. Ik had dus liever een andere gehad, nl de G5281ADE50. Is ie netjes gemonteerd? Andere noemenswaardige zaken die je wilt melden? Ik heb op dit formum naar het artikelnummer gezocht, los en icm het woord ‘trekhaak’. Ik kwam toen enkel een bericht tegen van @Wil002. Wat is jouw ervaring tot nu toe, Wil? —> hopende dat je dit leest… Graag hoor ik van jullie, alvast bedankt!
  10. @Wil002 Mag ik vragen wat jouw ervaring tot nu toe met die trekhaak is? Mijn dealer heeft deze afgelopen zaterdag kennelijk voor me besteld, en ik twijfel eraan of het wel een goede is. Is ie netjes gemonteerd? Is hij stevig en niet wiebelig? Graag hoor ik je ervaring, alvast bedankt!
  11. Precies, dat dacht ik ook!
  12. @Rowicom Dankjewel voor de bevestiging. Voor ons zou het dan deze worden: https://webshop.kia.nl/product/trekhaak-met-afneembare-kogel-excl-kabelset/G5281ADE50 Op de foto te zien is die ook netjes gemonteerd, zonder een rechthoekige uitsnede uit de bumperplaat, wat ik ook weer ergens in dit forum voorbij zag komen. Ik zal dit model dan doorgeven aan de dealer. Dankjewel voor je hulp ook, ik ben hier enorm mee geholpen.
  13. @RowicomOp 5 okt 2022 schreef jij in het topic ‘Montage afneembare trekhaak KIA’, pagina 26, het volgende:’ Het model G5281ADE50 is momenteel beschikbaar in de webshop van KIA, en deze is geschikt voor onze Niro. Ik meen dan uit dat topic te mogen concluderen dat dit één van de ‘goede’ afneembare trekhaken is?
  14. Dankjewel, daar ga ik nog even specifiek naar zoeken nu.
  15. Kun je me misschien ook vertellen welk merk en model dit is, R.J.? En heb je geen last van wiebelen / zwieberen van de trekhaak?
  16. Dankjewel voor je reactie. Ik had dat echter al uitgebreid gedaan voordat ik de vraag hier stelde. En ik kwam in die zoektocht op internet gepubliceerde artikelen tegen waarin dus woorden stonden als ‘voorheen’ en ‘vroeger’. Ook in dit forum heb ik gezocht, en ik vond hier posts uit 2017 en 2019 over dit onderwerp. En aangezien dat inmiddels alweer 6-8 jaar geleden is, lijkt het me aannemelijk dat dit probleem inmiddels is aangepakt, en wil ik graag weten of dit inderdaad zo is. Vandaar mijn vraag…
  17. Heb je dat persoonlijk ervaren, Michiel? Ik heb namelijk deze week ‘ergens’ op internet (niet in dit forum) gelezen dat als je de afneembare trekhaak erop laat zitten als je hem niet gebruikt, dat dit bij een aanrijding tot een grotere schade aan je auto kan leiden.
  18. Dankjewel voor je reactie, hierdoor ben ik gerustgesteld. Wij zullen de trekhaak incidenteel gaan gebruiken, we hebben er bij onze huidige auto niet een, en dat vinden we soms een belemmering, vandaar dat ik er op Niro wél meteen eentje wil laten monteren. En omdat we hem willen voor incidenteel gebruik, wil ik beslist niet een vaste trekhaak, want ik zie mijzelf daar al over struikelen of tegenaan stoten. Dus gaan we hem er zelf wél na gebruik weer vanaf halen. Ik ga een afneembare trekhaak uit de KIAshop erop laten zetten door de dealer, dus ik verwacht dat het dan wel goed zal komen. Je hoeft niet speciaal voor mij onder de auto te kruipen dus (ik ging ervan uit dat mensen dat misschien zouden kunnen nalezen op de factuur, maar jij zou veel meer moeite moeten doen en dat hoeft nu ook weer niet), maar dankjewel voor het attente aanbod.
  19. Wij krijgen binnenkort een KIA Niro 1.6 GDi Hybrid ExecutiveLine, bouwjaar 11/2019. Hier willen we graag een afneembare trekhaak onder laten monteren. Nu las ik echter dat er in het verleden problemen zijn geweest met afneembare trekhaken op de Niro Hybride. Ik las in die berichten dan woorden als ‘vooheen’ en ‘zijn geweest’. Het zou dan gaan om het gebruiken van een fietsendrager op die trekhaak, en met name als er elektrische fietsen op vervoerd werden. Door het gewicht zouden die gaan overhellen. Nu zijn we inmiddels vele jaren verder, en ga ik ervan uit dat die problemen inmiddels verleden tijd zijn. En/of dat er inmiddels afneembare trekhaken zijn waarbij dit probleem niét optreedt. Wie weet hier meer over? En/ wie heeft een Niro Hybride met afneembare trekhaak en ervaart deze problemen niét? Welke afneembare trekhaak is wél geschikt voor onze Niro Hybride / geeft dit probleem niet? —> Wij hebben overigens geen elektrische fiets en die gaat er ook niet komen. Heel graag hoor ik van jullie, alvast bedankt!
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...