Bedankt voor je heldere uitleg van het euvel.
Ok dat is al wat beter nieuws dat het niet altijd hoeft te gebeuren.
Ik ben bekend met zuigers,zuigerveren en de werking ervan dus schrok me lam toen ik dit verhaal las.
Ja is helaas logisch dat de Kat en sonde dan ook naar zijn grootje gaan.
Nu hopen maar dat het niet gaat gebeuren want dit is echt DE mooiste auto die ik ooit gehad heb, is inmiddels mijn 12e auto en ik ben 38 jaar.
Wat mij heel erg opvalt aan deze Sorento is dat hij wel nieuw lijkt, vanaf mijn 20e tot mijn 24e heb ik in een garage gewerkt en heb een klein beetje kijk op auto's, niet veel maar wel genoeg om iets wel en niet te kunnen zien.
Alles is werkelijk in bijna hagelnieuwe staat bij deze Sorento en ik kan niet geloven dat ik deze auto voor die prijs heb kunnen meenemen.
Nu maar hopen dat het blok goed blijft, ik ga de Sorento zoiezo weinig belasten en altijd snel opschakelen en laag in toeren houden.
Hoop dat ik deze fantastische auto nog lang mag houden want het is werkelijk een droom die uitgekomen is om zo een mooie auto te mogen bezitten.
Vandaag Xenon 6000 K gemonteerd en witte stadsverlichting, wel beide lamp units uitgebouwd want anders ging het niet.