Ga naar inhoud

Dutch

Leden
  • Aantal Items

    105
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

  • Dagen Gewonnen

    2

Alles dat geplaatst werd door Dutch

  1. Wie heeft er op je geschoten er zitten allemaal gaten in je bumper.
  2. Heel mooi
  3. oke, bedankt theomonika
  4. mss ook onderlip even doen wordt het mooi 1 geheel.
  5. Helemaal top, hebben jullie die spuitbussen bij de dealer vandaan, want het lijkt mij ook wel wat.
  6. Kan niet wachten
  7. eh maar wat voor mooi's zijn jullie nu weer aan het doen dan.
  8. Dutch

    Motor klinkt rauw

    je bedoelt 3 cylinder.
  9. Dankjewel allemaal, dit is toch echt een topforum
  10. Maakt 'm weer een stuk sportiever, mooi gedaan.
  11. Ik heb ook altijd van die vlekken na het autowassen, hierna ga ik met de excentriche polijstmachine en wat black hole met zwarte pad (ja black hole) aan de gang, vlekken weg en ook de swirlls weg, als ik die al had.
  12. Ik zie ook dat je swirlls hebt Theo.
  13. heel mooi, waar heb je die gekocht als ik vragen mag.
  14. Misschien wel omdat ze het probleem van loslatende lak niet kunnen oplossen. Ik vind ze trouwens zo niet mooi. Misschien wel in matzwart........!
  15. Auto 10 mnd oud zelfde probleem, ik heb trouwens ook cuppende banden.
  16. Bij BMW heet het waterval verlichting, ik zou alleen wel een ander kleurtje willen.
  17. Dutch

    Lakschade

    ben het hiermee niet eens , ook ik heb een 5 serie uit 2006 gehad en die lak is kneiterhard, ik kan het weten want ik polijst auto's. Wel is het zo dat je vogelpoep er zo snel mogelijk af moet halen en dus niet dagen of weken op moet laten zitten, want ja dan heb je een probleem, maar dat is logisch lijkt mij.
  18. Dutch

    Lakschade

    wasstraat is krasstraat
  19. Dutch

    Lakschade

    Met commandant ben je zoiezo verkeerd bezig
  20. Ik weet wie je bedoeld, Bert is al wat ouder.
  21. Toevallig Bert ?
  22. xtra40 ik zie dat jij je auto in zwaag hebt gekocht, komt die van mij ook vandaan.
  23. Het gaat om het afremmen op de motor, doe je dat te weinig dan werkt het systeem niet, bij jou is dus wel de capaciteit van je accu goed anders zou het systeem het nooit meer doen, getuige je vakantie waar je gedwongen was om veel op de motor af te remmen, in nederland doe je het waarschijnlijk toch te weinig, bij mij werkt het systeem ook niet meteen. En voor het echte antwoord op jou vraag, ik heb mijn auto net dus ik kan het niet weten, maar jij ook niet want het systeem heeft weer gewerkt.
  24. Alleen de vraag of dit wettelijk is toegestaan, ik vindt het wel erg mooi, hoe zou het zijn op een zwarte.
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...