Goedemorgen dames, heren, jongens en meisjes, bij dezen stel ik mij voor op het forum.
Mijn naam is Michael en ik ben woonachtig in Dordrecht. Hier woon ik samen met mijn vriendin en heb sinds augustus 2012 een kia picanto 1.25 comfort (5 deurs) in de kleur titanium tot mijn beschikking. Onder deze picanto heb ik door de Kia Dealer waar ik hem gekocht heb, 15 inch lm velgen laten monteren. (foto komt nog).
De reden dat ik de auto aangeschaft heb is omdat ik voorheen een kale peugeot 107 had maar toch wat meer comfort wilde. (voornamelijk omdat ik last van mijn rug kreeg en "toys r us" zat was).
Toen ik de auto kocht reed ik circa 20.000 tot 25.000 per jaar. Echter sinds 2 maanden na de aanschaf ga ik met de trein naar mijn werk. Hierdoor rijd ik nog maar zo een 8.000 tot 10.000 kilometer per jaar.
Mijn gemiddelde gebruik tot dusver ongeveer 1 op 18.9 met een gemiddelde snelheid van 110 tot 120 kilometer per uur. Eco staat altijd aan, het schakeladvies volg ik meestal.
In het algemeen zeer tevreden, start altijd goed, behalve vanochtend. Het moeilijk starten kwam wellicht door de kou en het feit dat ik aan het water geparkeerd stond. Na 5 pogingen startte hij gelukkig.
Op dit forum hoop ik veel te leren en natuurlijk ervaringen te delen!
Tot ziens!!