Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

Lampjes dashboargschakelaars


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Hallo allemaal!!ik heb 3 lampjes kapot in de schakelaar!! De demontage is relatief simpel dus ik naar de kia dealer!! "Nee meneer, die hebben we niet,we leveren alleen complete schakelaars á 80€ per stuk!! Dussss...heeft iemand een adres waar ik die kleine lampjes kan krijgen?? Gr mars...

Geplaatst

Ik meen dat in de schakelaars standaard 12V T5 steeklampjes zitten, in een fittinkje.

Die zijn bij iedere automaterialenzaak te koop. Ik heb er vorig weekend nog twee vervangen in de asbak en sigarettenaansteker. Daar hoef je slechts je hele dashboard / middenkonsole voor uit elkaar te halen :-) .

Ik heb er van Philips: W1.2W (12516CP); T5 (ofwel W2x4.6d). Ze waren 5 voor 1 euro.

Even op het wattage letten. Dus checken op het oude lampje. Als ze een te hoog wattage hebben dan worden te heet en smelt de boel. 1,2 Watt is volgens mij normaal.

Als ze een kleurtje hebben dan zit er vaak een gekleurd rubber hoesje overheen. Hééééél voorzichtig eraf halen, want meestal zijn die hoesjes rot door de warmte van de lampjes. Beter gelijk nieuwe hoesjes meenemen van de automaterialenzaak.

Hier ook verkrijgbaar (en nog veel meer autolampen), zelfs met gekleurd glas en verschillende fittingen.

Geplaatst

Hee masimo!! Dat dacht ik al dat het zo kon!! Wist alleen niet dat het fittings waren! Dat uitmekaar halen van dashboard is zo gedaan eigenlijk!! Bedankt en ook voor leeslampen voor mee laten branden

  • 3 weken later...
Geplaatst

Wel 'leuk' dat de dealer zo reageerd...pff. Gelukkig kan je dat wel zelf doen, en de lampjes zijn gewoon te koop :wink: . Suc 6 ermee. Grtz. Dave D.

Geplaatst

Foto's uitgebouwde schakelaar + lampje in fitting. Fitting eruit door een kwartslag naar links te draaien.

post-512-0-50541600-1351628116_thumb.jpg

post-512-0-46352600-1351628121_thumb.jpg

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...