Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

Aanbevolen Berichten

Gast Warmentuuter
Geplaatst

Hoi Hans veel plezier hier op het forum en zoals je ziet zijn er meerdere mensen met een Venga  die er met veel plezier met rijden

 

Mooi gesproken.  :-)

 

En helemaal waar Hans.

Veel plezier met de Venga

  • 3 weken later...
Geplaatst

hallo venga rijders,  ik ben ook een van de venga fans,  heb hem in april 2012 aangeschaft en heb er veel schik mee. inmiddels 22000 km op de teller en zonder problemen.

ik ben wel een liefhebber van wat pimpen en heb er al een paar dingen aan gedaan oa dagrijverlichting in de ondergril andere wieldoppen [in duitsland gekocht] ook heb ik hem laten tunen.

nu ga ik nog wat originele ass aanschaffen, maar gelijdelijk aan want de originele ass zijn toch wel erg duur.  op mijn lijstje staan nog chroom mistlampringen,deurbeschermstrips,bumperhoekstrips, spatlappen, en portierraam strips, plus raamzonwering,  dus het zal wel een mooi karretje worden misschien ook nog een open dakje.

hij is zilvergrijs 1.4 met originele navigatie met achteruitrijcamera.   er zitten op de voorportieren ook al windkapjes en een cameraatje op de voorruit.

wat zijn verbruik betreft ben ik matig tevreden,  ik heb  nl een heel rustige rijstijl,[61 jarige trucker] en heb hem een jaar lang getest [alle benz bonnen bewaard] en kom  over een heel jaar dus een zomer en een winter uit op een gemiddelde van een ltr op 14,5 km.  ik gebruik de wagen om naar mijn werk te gaan en rij dan allemaal binnenwegen is 20km enkele reis.

maar ik ben heel tevreden met de venga en niet te vergeten te vermelden dat de dealer een super garage is [garage van muilwijk in schelluinen bij gorcum].

dit was even mijn verhaal over de venga.  als er soms onder jullie mensen zijn die wat tips hebben zijn die van harte welkom.

 

groetjes van een tevreden venga rijder.

  • Like 1
Geplaatst

@Gerrit51,

 

Leuk om te lezen dat je zo tevreden bent de je Venga.

Zie dat je al aan het pimpen bent geslagen en nog veel

meer van plan bent. Kijk maar eens rond op dit forum

dan kom je zeker nog ideeën en tips tegen. Daarbij zijn

er hier voldoende "kenners" aanwezig om je bij vragen

te kunnen helpen.

Suc6

 

Grtz.

Specialmade 

Geplaatst

Hallo,

Ik ben sedert deze week de eigenaar van spikslinternieuwe Venga Mind 1.4 benzine.

Eerste indruk: heel tevreden. Ben nog volop het instructieboekje aan het doorworstelen.

Hopelijk krijgen we nog vele happy Venga kilometers!

Groetjes,

Richard

 

Belgian Venga

  • Like 1
Gast Warmentuuter
Geplaatst

Hallo,

Ik ben sedert deze week de eigenaar van spikslinternieuwe Venga Mind 1.4 benzine.

Eerste indruk: heel tevreden. Ben nog volop het instructieboekje aan het doorworstelen.

Hopelijk krijgen we nog vele happy Venga kilometers!

Groetjes,

Richard

 

Belgian Venga

 

Veel plezier met de Venga.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...