-
Posts
3,025 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
103
Content Type
Profiles
Forums
Calendar
Blogs
Collections
Ideas
Everything posted by Specialmade
-
Je kunt ook in “alle menu’s” de optie Hybride aanklikken je ziet dan ook je verbruik etc.
-
Op je stuur (rechts) zit een knopje met een afbeelding van een boekje. Daarmee kun je door de diverse items scrollen.
-
nieuw forum deel voor de sportage 5 is nu geopend
Specialmade replied to xtra40's topic in Sportage 5
Het is nu vakantie periode, derhalve is er nu geen overleg met KiaNL. Ja hoor, geen probleem. -
nieuw forum deel voor de sportage 5 is nu geopend
Specialmade replied to xtra40's topic in Sportage 5
Als er kleine ergernissen en/of onduidelijkheden zijn dan kun je die altijd melden. De Kia Contact Groep (KCG) zal dan met KiaNL in gesprek gaan. Er moet dan wel sprake zijn van meerdere personen die ‘problemen” hebben. Wij mogen geen individuele problemen behandeldenw met KiaNL. Het zou de KCG helpen als er een lijstje wordt gemaakt van de ergernisjes en onduidelijkheden. -
nieuw forum deel voor de sportage 5 is nu geopend
Specialmade replied to xtra40's topic in Sportage 5
Vanwaar deze vraag -
Goed om te horen dat alles weer in orde is met de Niro.
- 7 replies
-
- hybridesysteem
- fout
- (and 4 more)
-
instelling; op de bestuurdersdeur zit een schakelaartje tbv de spiegels Met Smart Key-systeem - De spiegel wordt in- of uitgeklapt wanneer de portieren worden vergrendeld of ontgrendeld met de Smart Key. - De spiegel wordt in- of uitgeklapt wanneer de portieren worden vergrendeld of ontgrendeld met de knop op de portiergreep aan de buitenzijde. - De spiegel wordt uitgeklapt wanneer u de auto nadert (alle portieren zijn gesloten en vergrendeld) terwijl u een Smart Key bij u draagt)
- 8 replies
-
- automatisch
- uitklapbare
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Links op je dashboard, achter het stuur, zit een draaiknop om de verlichting hoger of lager te zetten. draai deze eens op maximaal.
- 5 replies
-
- zichtbaarheid
- klimaat
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Proficiat met de geboorte van Emma.
-
Beterschap en sterkte.
-
bij de Niro geeft de navigatie wel een melding, ondanks er geen route is ingesteld. De navigatie “ziet” waar je rijdt dus geeft wel een melding.
-
Kijk dan eens bij Android auto op je telefoon bij instellingen /algemeen, of daar de benodigde app’s staan aangevinkt.
-
Ik weet niet welke telefoon je gebruikt maar kijk eens bij de instellingen van de USB op je telefoon. Het wil wel eens voorkomen dat deze niet schakelt naar naar “verbonden apparaat”. Deze instelling staat vaak op huidig apparaat en dat is niet correct.
-
Gebruik je de originele telefoon kabel ?
-
Nee, geen nieuwe ervaring(en). Bij tuning vervalt je garantie op de gehele aandrijflijn. Op de deuren, motorkap en tankklepje blijf je wel garantie houden.
-
Mooie auto. Veel rijplezier en veilige kilometers met je nieuwe bolide.
- 14 replies
-
Welkom op dit forum en veel rijplezier en veilige kilometers met je nieuwe zeer mooie bolide.
-
Vroeger had je ook geen ketting. Met paard en wagen spraken ze van teugels. (grapje hoor Henk)
-
Veel rijplezier en veilige kilometers met je nieuwe Picanto.
-
Nieuwe Picanto en Niro eigenaren
Specialmade replied to Denkia82's topic in Nieuwe leden / Introductie
@Dennis, welkom op dit forum en veel rijplezier en veilige kilometers met je nieuwe aanwinst. -
@Luc, prachtige auto hoor. Welkom op dit forum en heel veel rijplezier en veilige kilometers met je nieuwe aanwinst.
-
Mooie aankoop. De Sportage is een fijne reisauto. Veel rijplezier en veilige kilometers met je nieuwe aanwinst.
-
Welkom op dit forum en veel rijplezier en veilige kilometers met je nieuwe aanwinst.