Jump to content

Picanto 2006: Verwarming/Blower cluster doet niets meer


Go to solution Solved by Erik_69,

Recommended Posts

Posted

dag leden,

even voorstellen, ik ben Erik uit Landgraaf. Zelf Opel rijder, maar mijn dochter rijdt een fantastische rode Picanto SA uit 2006. 

Is er heel blij mee, maar heeft nu toch een probleem/uitdaging.
Het cluster van aanjager knop, verwarming en standenknop doet helemaal niets meer. Zowel qua verlichting als werking (lees: de blower werkt op geen enkele stand, ook niet op de hoogste)

nu heb ik alle zekeringen nagelopen. zowel onder dashboard als motorruimte. Relais in de motorruimte (A/CON) vervangen door nieuw exemplaar. Maar ik krijg het niet aan de praat. 
Met het huidige weer (vocht) is het natuurlijk niet fijn om zonder aanjager rond te rijden.

Wie weet raad, heeft dit al een gehoord/gehad of kan tips geven waar ik nog meer naar kan kijken?

met vriendelijke groet

Erik.

Posted

Als zowel de bediening als de verlichting het niet doen zou mijn eerste verdachte een massa-verbinding zijn, aangezien gewoonlijk de verlichting vanaf het licht voeding krijgt en de bediening vanaf een eigen zekering, dus is enkel de massa gedeeld.

Posted

Goedemorgen, dank voor uw reactie.

Het klinkt plausibel. Rare is dat dit van de een op de andere dag zijn intrede deed. Geen signalen op voorhand gehad.
Nu ben ik wel handig, maar ken ik geen kabelschema van de Picanto. Enig idee waar ik zou kunnen zoeken naar een slechte masssa?

 

Posted

hoi, duurde even voordat ik door de Google AdSense melding was.

Bedankt voor de link, ik ga er eens mee aan de slag.. zal even duren vanwege tijdgebrek, maar ik meld me terug.

grt Erik

  • Like 1
  • 6 months later...
  • xtra40 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...