Jump to content
Onderdelenshop24.com

Recommended Posts

Posted

Hoi,

Ik rijd met een Kia Ceed (2019) op bezine, nu heb ik gemerkt bij het tanken dat er geen klep is in de vulhals. Het is de eerste keer dat ik dit opmerk, waar ik vroeger dacht dat er altijd een wit klepje zat. Ben ik hierin fout? Uiteraard is er wel de tankdop aanwezig.

Toeval wilt nu ook dat elke keer als het dicht tegen vriezen was of vochtiger weer er een probleem melding kwam op mijn motor en een van de drie cilinders (niet altijd dezelfde) niet werkte. Kan het zijn dat er condens in de benzine aan het komen is?

Posted (edited)

Grappig, met dat (ontbreken van) het klepje in de vulpijp heb ik dezelfde ervaring. Maar ik denk dat een beetje condenswater in de brandstof geen enkele invloed heeft op de werking van de motor. En bovendien is de benzinetank meestentijds goed afgesloten door de tankdop.

Adri

Edited by Breeze

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...