Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

Maat banden Kia Carens 2.0 CRDI


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Ben in het bezit van een Carens uit 2005 en zit met een probleem mijn stuur begint als een gek te trillen en nu ben ik bang dat er een verkeerd maat banden onderlicht namelijk 205x15x65.Nu hebben er al verschillende mensen gezegd dat het makkelijk kan zijn dat er 195 onder moet.Wie oh wie kan mij hier zsm helpen. Bij de Kia dealer hier in de buurt word ik ook niks wijzer het enigste wat die zeggen is wat maakt het uit wat er onder zit kan 195 maar kan ook 205.

Bij voorbaat dank,

Jolanda van Santvoort

Geplaatst

Bandenmaat maakt inderdaad niet veel uit.. Wat kan zijn is dat je loopvlak te ver afgesleten is.. Hoeveel km hebben deze banden al erop zitten?

Geplaatst

ja of 195/60/15 ligt er aan wat voor uitvoering.maak allebei maakt niet uit onder een carens als je maar 60 hoog blijft voor je snelheid

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...