Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

Aanbevolen Berichten

Geplaatst

hallo ik wil me ff langs deze weg voorstellen,ik ben chris en net lid van het forum.

ik heb een sportage 2.0 16v van bouwjaar 2006

hij loopt op lpg(goedgekeurde installatie)welke perfect bevalt

ben autoschadehersteller van beroep en woonachtig in amersfoort,ik hoop dat ik me via deze weg een klein beetje heb kunnen voorstelen en dat we elkaar op een meeting mogen ontmoeten. :lol::lol::lol:

Geplaatst

Hallo Chris

Allereerst welkom hier op het forum.

Leuk dat je jezelf even voorsteld aan de rest van de gebruikers, zo weten we tenminste wat ze rijden en wat ze doen in hun dagelijks leven.

Ik denk dat we elkaar nog wel vaak via het forum zullen spreken, gezien de werkzaamheden die je dagelijks doet, en aangezien ik graag wat hobby, zal ik zeker met wat vragen gaan komen. :wink:

Gelijk maar de eerste vraag: is jouw Sportage een 4wd of 2wd??

Het is puur uit nieuwsgierigheid hoor :wink:

Veel plezier hier, en met je Sportage.........veel plezierige, maar vooral veel veilige kilometers.

Philip

Geplaatst

hallo philip mijn sportage is een 2wd,waarom?ik had vernomen dat de 2wd met 2 litermotor niet een al te geweldige constructie zou zijn dus vandaar mijn keuze voor de 2wd.en een andere motor(diesel)is me net te duur in de wegenbelasting vandaar

Geplaatst
hallo philip mijn sportage is een 2wd,waarom?

Hallo Chris,

Deze vraag stel ik omdat niet duidelijk is wat voor type je hebt.

Omdat de Sportage zowel 4wd als 2wd leverbaar is en elk ander model alleen 4wd of juist alleen 2wd is.

Maar daarom gaan we elkaar wel vaker tegenkomen, ik zit in de algemene commissie en deze behartigd de 2wd modellen, dus ook die van jou :lol:

Daarom mijn vraag.

Philip

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...