Jump to content

LED voor je mistlampen en bochtverligting


Recommended Posts

Posted

Hallo

Weet er toevallig iemand of er led lampen zijn voor in je mistlampen en bochtverlichting???? voor een kia sportage 12 2011

Posted

Hallo

Weet er toevallig iemand of er led lampen zijn voor in je mistlampen en bochtverlichting???? voor een kia sportage 12 2011

tuurlijk is dat er aleen is de licht opbrengst een stuk minder dan een halogeen lamp of een xenon lamp

Posted

Ja, die zijn er. Ik neem aan dat het bij de Sportage H7 en/of H1 lampen zijn. Google op H7 (of H1) bijv. naar Link.

Er zijn ook speciale Led-lampen om je mistlampen om te bouwen naar dagrijverliching, maar dat zit al op de SP van 2011.

Posted

Ik bouw er zowiezo xenon in maar dan vind ik de kleur van mijn mistlampen en bochtverlichting niet mooi! Dus ik wil daar eigenlijk led lampen in hebben... In de handleiding staat dat het h27 lampen zijn maar daar heeft nog niemand van gehoord bij piet heijl haha heeft er iemand enig idee waar ik ze kan halen???

Posted

Of in NL bij link.

Ik heb er (nog) geen ervaring mee.

Ik weet ook niet of ze minder licht geven dan halogeen (Xenon is 2 - 3 x halogeen), maar wel dat je ze niet voor groot- of dimlicht kunt gebruiken. Niet vanwege minder licht, maar zowiezo omdat het geen centrale lichtbron is en dus niet goed in het brandpunt van je reflector kan werken. Maar ze blijken geschikt voor mistlampen (dus moet het toch wel wat licht geven) en voor bochtverlichting lijkt het me ook geen probleem.

Ge ze wel bestellen voor de bochtverlichting van de Rio (en heb al xenon voor het dimlicht).

Posted

Ik heb deze onlangs besteld maar door omstandigheden nog niet kunnen plaatsen. http://www.ebay.com/...EWNX:IT&vxp=mtr

Zijn enkel in 37,5 W te krijgen en zouden een witter licht geven. Heb er nu 50W voor de bochtlichten en 37,5W voor de mistlichten in zitten.

Posted

Bowie97 heeft daar nog een setje van liggen. Hebben zo'n slechte lichtopbrengst dat hij ze er vrij snel weer uitgeflikkerd heeft ;)

Posted

Misschien is dit wat voor je, http://www.xenonlamp...&category_id=62

Ik heb deze ook klaar liggen voor de SP3.

Bij http://Autoverlichting Reeuwijk krijg je 15% korting als je bij hen via de mail besteld en vermeld dat je van Kiaclub komt.

Ik zie de H27 niet op hun site staan, maar ze hebben wel de GP Thunders. Misschien een mailtje waard ?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...