Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

MDS

Leden
  • Aantal Items

    7
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

  • Dagen Gewonnen

    1

Alles dat geplaatst werd door MDS

  1. MDS

    herrie 18" banden

    Ik rij met 18" Pirelli P Zero/Nero en die zaten er op tijdens de aflevering en deze banden zijn best stil
  2. A9 van Aalsmeer richting Haarlem was de navigatie compleet de weg kwijt. Ik heb dezelfde versie die gjcvro eerder al gepost had.
  3. MDS

    Recal NIRO

    4 juli 2018 en geen recall
  4. Nou top dan ga ik er maar vanuit dat deze https://www.autoledplaza.nl/12380037/hb3-9005-phillips-led-dimlicht-set-4000lm-6500k de juiste zijn zoals hier in het forum staat. Bedankt voor de reactie gjcvro
  5. Omdat ik ook graag me standaard Halogeen lampen wil vervangen voor led had ik hier al verschillende keren gekeken hoe en wat ivm plaatsen van de leds. Ik wilde toch voor de zekerheid vragen aan de verkoper van autoledplaza of ze daadwerkelijk passen in een Niro 2018. https://www.autoledplaza.nl/12380037/hb3-9005-phillips-led-dimlicht-set-4000lm-6500k Het antwoord van autoledplaza: "Beste Als u mininaal 4.5cm vrij heeft achter de lampflens en 5cm breed dan zou het kunnen. Ik weet niet of uw hb3 9005 in of buiten de koplamp unit zit." Mijn vraag aan de leden hier: past het goed en is dit echt een appeltje eitje en binnen 10 minuten gedaan of komen er nog verrassingen bij ? Ik zag namelijk sluitdoppen die bol waren in dit topic en heb zelf een ander type zoals op de foto.
  6. MDS

    Kia Hotspot

    Ik heb gisteren ook direct Carspot Wifi geïnstalleerd maar vroeg me af of er nog steeds problemen waren met Kia Hotspot icm Android 8 (Oreo)
  7. Sinds gisteren de trotse eigenaar geworden van een Kia BusinessLine Travel Connect 1.6 GDi HEV in de kleur Platinum Graphite. Na de eerste 200 km ben ik helemaal in mijn sas met deze mooie auto.
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...