Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

Patrick T.

Leden
  • Aantal Items

    97
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

  • Dagen Gewonnen

    3

Patrick T. heeft de dag voor het laatst gewonnen op 27 Juli 2023

Patrick T. had de meeste 'vind ik leuk' inhoud!

Over Patrick T.

  • Verjaardag 15-12-1959

Algemeen

  • Geslacht
    Man
  • Over jezelf
    Na lange loopbaan in ICT en vervolgens 18 jaar bedrijfs- en loopbaancoach nu met pensioen (04/23)
  • Woonplaats
    Gent, BE
  • Hobby's
    City trips NL/FR - Lezen non-fictie - ICT / AI - Vulpenverzamelaar - Wasgij puzzels - ....
  • Werk
    ex- Personal Coach & Loopbaanbegeleider (met pensioen)
  • Auto
    KIA Sportage 5 PHEV Lunar Silver GT-Line

Recente Bezoekers van dit Profiel

1756 profiel weergaven

Patrick T.'s Prestaties

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

  • One Year In
  • Conversation Starter
  • Collaborator
  • One Month Later
  • Week One Done

Recente Badges

29

Reputatie

  1. Ik rijd met Sportage en had enkele dagen terug, direct na het jaarlijks onderhoud dus daar moet toch iets geweest zijn, gedurende enkele dagen telkens 'netwerkfout... 997' foutmelding. Na de reset nu ok. Heb geen nieuw gewijzigde voorwaarden gezien maar die had ik eerder al geaccepteerd toen ik die plots op het scherm kreeg. De reset met de paperclip was in mijn geval de oplossing van het probleem.
  2. Ik werk wel graag met de KIA navigatie. Heb er zelf niet direct enig probleem mee gehad buiten deze wijziging. Vind het ook beetje jammer dat men Waze, TomTom, Google Maps moet gebruiken terwijl er een navigatiesysteem in de wagen zit waarvoor men toch ook heeft betaald. Ik neem wel je tip mee voor de weinige keren dat ik dan effectief de binnenwegen wil nemen in een niet zo bekende omgeving zoals soms op vakantie. Blijkbaar kan men in de nieuwe EV3 augmented reality extra als optie nemen, dan kan het ook niet de bedoeling zijn om beroep te doen op apps. Als men met bepaalde apps, in mijn geval via Apple Carplay, werkt zijn er dan soms andere problemen die de kop opsteken. Als men er zelf de voorkeur aan geeft dan is dit uiteraard een persoonlijk iets maar ik wil toch graag dat de navigatie van de wagen optimaal. Het wegnemen van die optie begrijp ik niet al te goed want werkte prima.
  3. Bedankt om het na te kijken. Ik weet dat je de volgorde kan aanpassen maar zelfs op onderste plek maakt het geen verschil uit....
  4. Ja inderdaad heb ik gecheckt en bij lij staat alles er behalve snelwegen vermijden. Heb die vroeger regelmatig gebruikt als we met vakantie in Frankrijk waren. Deze is er sedert de laatste update niet meer bij mij.
  5. Heb je toevallig al even kunnen checken mbt de mogelijkheid om 'snelwegen vermijden' nog te selecteren is in de nieuwe update? Bij mij is die iig niet meer beschikbaar. Vervelend als je bvb op reis gaat en voor de binnenwegen wil kiezen ipv snelwegen. Vraag me af waarom ze deze zouden verwijderen?
  6. Klopt wel maar de samenstelling van de versies of optiepacks zijn ook verschillend. Vandaar dat de prijs soms moeilijk te vergelijken zijn.
  7. Na de recente update wou ik vandaag de snelweg vermijden maar vind ik de instelling niet meer terug om deze aan te passen zodat de navigatie enkel binnenwegen voorstelt. Heeft iemand dit ook voorgehad of opgemerkt? Alvast bedankt voor jullie input.
  8. Bij mij werkt de beep prima. Beetje vervelend als je 's morgens vroeg moet vertrekken en van de afrit moet terwijl er nog mensen slapen maar voor de rest heb ik er geen last van. Ik mag toch vermoeden EU zijnde dat er geen verschillen zijn tussen BE en NL Sportage PHEV.
  9. Sorry voor verlate antwoord maar was er even niet. Inderdaad langs rechterzijde en zowel in de Sportage als in mijn vorige auto's nooit geen probleem gehad. Werkt prima.
  10. Ongelofelijk als je de berichten leest op het Duitse Sportage forum: vertalen met Google Translate en ook op die manier krijgt men een goed inzicht daar hoe het actueel is gesteld met verschillende softwareperikelen waaronder het batterij management probleem... Nieuwe update beschikbaar - Pagina 14 - NQ - Radio/Navi/Lautsprecher - Sportage Driver Forum (sportage-driver.com) Een forumlid meldt daar dat er net naar de werkplaats moet worden gegaan voor een specifieke update voor dit BMS probleem. Hij schrijft: Ter informatie, misschien was dit niet zo duidelijk in mijn post hierboven. De OTA-update van 23 november lost de fout in het batterijbeheer niet op. De update hiervoor kan alleen in de werkplaats worden geïnstalleerd en is pas eind vorige week door Kia vrijgegeven. Omdat ik een openstaande garantiebestelling had, werd ik snel op de hoogte gebracht.
  11. Dag Rick, heb je na de upgrade met de versie 231107 nog een BMS error gehad? Hybride oranje en/of rood icoon? Ik heb pas, na nog eens navragen bij de dealer, toestemming gekregen om die update uit te voeren... Tijdens mijn jaarlijks onderhoud had men me nog op het hart gedrukt om vooral geen enkele update uit te voeren vooraleer zij een seintje gingen geven na toelating van Kia BE.... Ik dacht bij mezelf ondertussen zijn we voorbij half december... Maar vooraleer de OTA te starten wou ik toch nog even hier en daar rondneuzen en wat ik net las baart me beetje zorgen.... want blijkbaar is het probleem nog niet opgelost met de update: Foutmelding batterijbeheersysteem - Pagina 6 - NQ - Elektrik/Elektronik - Sportage Driver Forum (sportage-driver.com)
  12. Vrijdag a.s. moeten voor ons eerste jaarlijks onderhoud maar heb ondertussen al de vraag in mail vooraf gestuurd. Ben benieuwd wat men er allemaal zal vertellen. Wel ideaal dat er een update is voor alle andere maw de Sportage PHEV bezitters zullen nu toch aan de bel gaan trekken als er voor hen/ons geen oplossing komt.
  13. In de lijst van voertuigen staat de Sportage 5 PHEV in ieder geval niet vermeld... Heb zelf nog geen OTA gezien (staat aangevinkt) maar wel vorige week langdurige foutmelding 'batterij hybride fout' met motoricoon dat bleef staan. Na de wagen 2x uit en aan, met 2 verschillende bestuurders was plots de motor(hybride) foutmelding verdwenen. Straf dat het probleem voor de PHEV nog niet van de baan is en er wel een update is voor alle andere PHEV modellen.
  14. Bedankt om dit item aan te kaarten en ben zelf uitziend naar het resultaat van de warmtewerende folie en vooral ook naar, eens geplaatst, uw persoonlijke tevredenheid hiervan.
  15. Dat is zeker zo maar normaal volgt er ook vrij snel een update in dit geval voor de Android-versie. Soms is het net omgekeerd.
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...