Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

GerritV

Leden
  • Aantal Items

    13
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Algemeen

  • Auto
    Kia Ceed SW PHEV

Recente Bezoekers van dit Profiel

De recente bezoekers blok is uitgeschakeld en zal niet getoond worden aan andere gebruikers.

GerritV's Prestaties

Rookie

Rookie (2/14)

  • Collaborator
  • One Year In
  • Dedicated Bijzonder
  • One Month Later
  • Week One Done

Recente Badges

0

Reputatie

  1. Bij mijn CEED PHEV was het na circa 2 jaar en 8 maanden.
  2. Bij mij doet het kaart in de nieuwe app het niet. Ik zie geen plattegrond, omdat die niet kan worden geladen, omdat mijn telefoon via een vpn verbinding met internet heeft. In de oude Kia connect app werkte dat wel. Ik begrijp dat ze dit ook niet willen aanpassen in de nieuwe app. Ze zeiden dat ik de oude app kon blijven gebruiken, maar dat kan sinds vandaag ook niet meer. Ik kom niet voorbij het scherm die me dwingt de niewe app te downloaden of informatie daarover te lezen. Einde van de kaartfuctie dus voor mij.
  3. GerritV

    Accu leeg

    Ik heb vanaf dat onze KIA CEED PHEV uit 2022 iets meer dan een jaar oud was voortdurend 12V accu waarschuwingen in de KIA Connect app gehad, maar eigenlijk geen lege accu. Bij de dealer een paar keer naar laten kijken, maar die zeiden niets te hebben gevonden en deden het af als "bug in de app". Totdat toen de auto 2 jaar en 10 maanden oud was deze niet reageerde op de sleutel als gevolg van een lege/dode accu, na slecht 1 dag stilstand. Dit zonder dat de auto een waarschuwing op het dashboard of infotainment systeem had gegeven. Starthulp gehad en daarna ongeveer een uur probleem loos kunnen rijden, weer zonder enige waarschuwing in de auto zelf. Nadat de auto ongeveer 3 uur geparkeerd heeft gestaan weer hetzelfde probleem, accu leeg/dood. De hulpdienst constateerde daarna dat de accu defecte cellen moest hebben en vervangen diende te worden, direct naar de werkplaats (zonder waarschuwing in de auto), waar dezelfde conclusie werd getrokken. In de werkplaats hebben ze een nieuwe accu geplaatst, waarna geen probleem meer gehad, maar sindsdien ook geen accu waarschuwing in de app meer. Ik kan mij niet aan de indruk onttrekken dat de app al die tijd gelijk had en de oude accu al die tijd niet 100% goed is geweest. De dealer wil daar echter niet in meegaan en stelt dat de accu pas na 2 jaat en 10 maanden defect is gegaan en daarmee buiten de garantie viel.
  4. Ik ben geen Sportage PHEV eigenaar, maar heb een CEED SW PHVE uit 2022, waarmee ik hetzelfde heb meegemaakt. Ook bij bij heeft de pechdienst de accu losgekoppeld en weer aangekoppeld (en daardoor de foutmelding in het systeem gereset). En ook bij mij in protmodus gezet. Bij controle achteraf bij de dealer kon de fout niet meer in de boordcomputer worden gevonden en een oorzaak is ook nooit gevonden. Tot nu toe is het ook niet opnieuw weer voorgekomen.
  5. Ik heb even gezocht in de handleiding voor mijn CEED SW PHEV. De functie die ik bedoel heet Hulpaccu laadfunctie + en zou moeten zetten in menu Setup/Installatie -> Voertuig -> Eco-voertuig
  6. Je kan ergens in één van de menu's instellen dat, indien nodig de 12 V accu wordt bijgeladen vanuit het hoogspanningssteem. Ik weet zo niet uit mijn hoofd hoe die optioe heeft en in welk menu het staat
  7. Afgelopen week is de mijn KIA voor de jaarlijkse servicebeurt naar de dealer geweest. Heb bovenstaande m.b.t. 12 Volts accu doorgegeven en gevraagd of ze extra aandacht willen besteden aan 12 V Accu en sensor. Bij het ophalen werd gemeld dat er geen problemen en bijzonderheden zijn gevonden. Het blijft dus nog steeds een raadsel waarom de app vaak een 12V accu waarschuwing geeft.
  8. Hans, Dank voor het delen van deze informatie. Ik ga hiermee ook eens bij mijn dealer aanloppen.
  9. Bij mijn Ceed PHEV SW heb ik hetzelfde, als sinds het in gebruik nemen. Het komt veel vaker voor dat de waarschuwing wordt getoond dan, status OK. Ik heb overigens niet gemerkt dat er een probleem met de 12 V spanning zou zijn en ook de auto zelf geeft geen waarschuwing. Ik heb dit al eens bij mijn dealer gemeld. Ze vroegen of in de auto zelf ook een waarschuwing was. Toen ik zei dat dat niet het geval was was de reactie : "Dan is er niets aan de hand. Het zal wel een fout in de app zijn"
  10. Zijn de overige portieren nog wel op slot. Achterklep gaat alleen automatich open als je er vlak achter staat en de overige portieren nog zijn gesloten, tenminste zo werk het bij mijn CEED SW Dynamic Plusline.
  11. Ook ik heb versie 2.1.9. ALs ik op dit moment in de Play Store kijk zie k ook versie 2.1.9 als meest recente versie staan
  12. Ik heb het ook nagevraagd bij de lokale KIA dealer hier. Zij vertelden mij dat dat uitschakelen voor mij type auto niet kan. Weet niet wat ik ervan moet vinden, maar kom in ieder geval niet verder en zal er wel bij neerleggen.
  13. Ik heb hetzelfde ervaren met mijn ceed sw phev en had ook verwacht dat p;arkeersensoren zouden worden uitgeschakeld als er een stekker (van aanhanger of fietsendrager) in de 13 polige stekkerdoos wordt aangesloten. Ik ben daarom benieuwd naar reacties met ervaringen van anderen.
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...