Jump to content
Onderdelenshop24.com

Recommended Posts

Posted

Ik heb mijn auto in kampeer stand gezet en een type  2 steker met verloopkabel naar schuko contrasteker maar er komt geen stroom uit de auto. wat uis hier van de oorzaak ?

Posted
Ik heb mijn auto in kampeer stand gezet en een type  2 steker met verloopkabel naar schuko contrasteker maar er komt geen stroom uit de auto. wat uis hier van de oorzaak ?

Sowieso moet eerst en vooral je auto V2L ondersteunen; Vehicle To (2) Load.
Doet je auto dat, dan heb je het juiste verloop nodig. En dat verloop is Kia/Hyundai specifiek, eentje van bijv. MG gaan niet werken wegens andere waarden van de interne onderdelen.

Maar voor zover ik het nu kan vinden ondersteunt de e-Soul geen V2L, dus daar houdt het al op. Dan heb je een EV6 of Niro EV nodig, de e-Niro (waarop de e-Soul gebaseerd is) kan dit ook niet.
  • 2 weeks later...
Posted
Op 17-7-2023 om 13:17, zei Peter-036:

De auto en boordlader zijn daarvoor niet geschikt.

De boordlader kan niet uit de 400 volt gelijkstroom weer 240 volt wisselstroom maken, daarvoor is een andere boordlader nodig.

Volgens de gebruiksaanwijzing kan dat wel 

  • Confused 1
Posted
Volgens de gebruiksaanwijzing kan dat wel 

Ook bij jouw specifieke uitvoering? Gebruik je dan wel de juiste V2L-adapter? En moet het voertuig dan wel in kampeerstand staan of juist niet?
Posted (edited)

 

Bij de prijslijsten en uitrustings-niveau's voor de E-Soul op de site van Kia.nl staat dat nergens, ook niet bij de accesoire-pakketten.

Het zit er niet standaard, en ook niet als extra uitrusting, op/in.

Edit:

De 'kampeerstand'  zorgt ervoor dat de 12V accu op peil blijft uit de HV accu, zodat je de verwarming/airco en verlichting kunt blijven gebruiken zonder de 12V accu leeg te trekken.

Edited by Peter-036
  • Like 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...