Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

gert

Leden
  • Aantal Items

    15
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Over gert

  • Verjaardag 05-06-1954

Algemeen

  • Woonplaats
    Apeldoorn
  • Auto
    Kia Sportage

Recente Bezoekers van dit Profiel

De recente bezoekers blok is uitgeschakeld en zal niet getoond worden aan andere gebruikers.

gert's Prestaties

Apprentice

Apprentice (3/14)

  • First Post
  • Collaborator
  • Conversation Starter
  • Week One Done
  • One Month Later

Recente Badges

10

Reputatie

  1. Ik heb een sportage uit 2006, daarvan ging in december ook de lambdasonde kapot. Deze laten vervangen, 2 dagen later brande de lamp 'check the engine' weer. Terug naar de garage, daar hebben ze iets gedaan met de massa van de sonde en het probleem is niet meer terug gekomen. De tweede bezoek aan de garage koste niets, dat was service op de eerste reparatie.
  2. De meeste ongelukken gebeuren door automibilisten met winterbanden, ze denken dat ze daar door harder kunnen rijden. ik rij al 38 jaar auto, nog nooit winterbanden gebruikt en geen schade gereden in de winters. De media spandeerd er een uurtje aan en ineens nergens geen winter banden te krijgen. Moet iedereen in een keer winterbanden, want ja je kunt tegenwoordig niet zonder. Gebruik je gezonde verstand en pas je rijstijl aan naar de omstandigheden.
  3. Buurvrouw misschien
  4. Ik heb sinds kort een nokia c7 en deze wilde ook niet koppelen met de bluethoot van de carkid. De nokia een keer aan en uit gezet en het probleem was opgelost.
  5. Kijk hier eens http://www.superichmotors.com/front/php/category.php?cate_no=29
  6. In april koop ik tweedehands een sportage uit 2006 ( van een particulier). Eind mei ga ik op vakantie naar het zuiden van het land en daar viel mijn radio uit en de zekering was kapot, nieuwe erin en contact aan zetten en weer defect. Ik ga langs de plaatselijke dealer en die kijkt ernaar, ik geef aan dat er veel water uit de stekkerdoos van de trekhaak komt. Daar maken ze deze open en isoleren de permanente stroomdraden. Ik vraag of er een nieuwe op kan, maar daar hadden ze geen tijd voor. Radio doet het weer, afrekenen en weg. Op de camping aangekomen auto uitgezet en spullen ingeladen, ik start de auto weer en ja hoor radio doet het weer niet, zekering weer kapot. Ik bel de dealer en leg eea uit, krijg als antwoord volgende week heb ik tijd voor je, maar ja dan ben ik al weer thuis. Ik zeg tegen hem ik ben nu net zover als vanochtend, alleen xx euro armer. Antwoord ja we hebben er toch naar gekeken. Bij thuis komst probleem bij de KIA importeur voor gelegd, met de wetenschap dat er een vriend naar de auto heeft gekeken, de radio er uit haalde alle draden goed gelegt en hier en daar even samen gebonden, probleem opgelost, de radio doet het nog steeds en nooit geen problemen meer gehad. Dit ook gemeld aan de KIA importeur. Na een aantal weken krijg ik via de KIA importeur de melding, dat de dealer mij het geld retour stort. Dat is ook gebeurt, en met excuses van de dealer. Dus het probleem melden bij de KIA importeur werkt wel. veel suc6 gr Gert
  7. gert

    Blinderen

    Als je de ruiten te donker maakt, vindt ik dat de sportage er dan uit ziet als een bestelbusje. Iets getind vind ik wel mooi. Maar je doet het eigenlijk voor de look. Als zonwering helpt het niet veel dacht ik.
  8. Jazeker, nu kom ik ook dichterbij de werkelijkheid ten opzichte van de orginele banden.
  9. Afgelopen vrijdag een paar nieuwe banden laten monteren. De garage stelde voor om michelin 235/50 R18 er op te leggen. Staat wel erg mooi die nieuwe bandjes.
  10. Niet dus, ruim 2 weken geleden op de kia site een menings verschil tussen mij en een kia dealer gemeld. Totaal geen reactie. Update 12-07: Kia nederland heeft inmiddels gereageerd, menings verschil met de dealer besproken. Oplossing ik krijg mijn geld terug van de dealer.
  11. Bij mijn sportage uit 2006 gaat het lampje branden als ik het contact aanzet. Binnen 15 seconde gaat deze uit en als ik ga rijden hoor ik ook geen ting ting.
  12. De vorige eigenaar heeft er andere LM Borbet velgen op gezet. Ik heb geen verstand van banden maten en logische ombouwmaten. Wat nu te doen??
  13. Nee het is een 2WD
  14. Ik heb sinds kort een sportage. Auto bevalt prima, maar als ik voor een stoplicht moet stoppen, en de weg is een beetje hobbelig of scheef, dan trekt de auto naar links of rechts bij het remmen. Ik denk zelf dat de banden het spoor volgen van de weg en zodoende de ene keer naar links en de andere keer naar rechts trekken. Ik heb er michelin 235/60 R18 banden op liggen. Ik ben toe aan een paar nieuwe banden achter. Zou dat trekken aan de banden liggen of aan iets anders? Welke banden kan ik het beste kopen??
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...