Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Welkom Tuinman ;) of moet ik Hovenier zeggen?

Neem aan dat je het over de bijrijdersstoel hebt? je kunt tegenwoordig van die gespen kopen die je in je goldelhouder klikt. hierdoor 'denkt' de auto dat de goldel gewoon vast zit. Op ebay heb je ze voor een paar eurie. Maar op de sloop ook vast wel te vinden van een oude gordel.

Geplaatst

De bijrijderssstoel heeft geen miepert, iig bij mij niet. Ik heb er ooit naar geinformeerd en ergens onder de stoel zit een wirwar van draden en 1 daarvan is van die mieper. Veel te veel werk wat mij betreft dus hier ligt een dummygordel in de armsteun die indien nodig ingeklikt wordt.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...