Jump to content

Recommended Posts

Posted

Hallo allemaal,

weet iemand wellicht wat dit voor een onderdeel is en hoe je het kunt vervangen ? Op de foto lijkt het op een slang welke naar het luchtfilter gaat. Er zit een heel klein barstje in en vroeg me af of het kwaad kan.

thanks !

scheurtje.JPG

Posted

De kast bovenaan bevat het luchtfilter, het kastje onder is een resonator, de slang naar links is van de carterventilatie.
De slang die dit allemaal koppelt sluit aan op de gasklep. Ik zie ook een scheur, daar kan dus ongefilterde lucht binnen komen.
Ik zou die slang dus zsm (laten) vervangen.

  • 2 weeks later...
Posted

Bedankt voor je reactie.

Gisteren hebben we de auto naar de garage gebracht, en hier hebben ze met vloeibaar rubber het scheurtje gemaakt.

Zou je het hele onderdeel willen laten vervangen dan is het een dealer aangelegenheid, welke dan dit onderdeel vervangt.

 

scheurtje_gerepareerd.JPG

  • 1 month later...
Posted

Ik heb ook op dezelfde plaats een scheurtje. Lijkt mij toch een garantiegeval. Ik zal volgende week eens langs de dealer gaan.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...