Jump to content

Recommended Posts

Posted

Weet iemand of er een instelling is in het menu, dat er voor zorgt dat als je de auto op slot zet, alle ramen indien geopend en het panorama dak indien geopend automatisch dicht gaan?

 

 

Posted

Enkel de ramen die "one touch" automatische bediening hebben kunnen dmv de sleutel geopend en dicht gedaan worden. Volgens mij verschilt per uitvoering/bouwjaar welke ramen dit zijn.

Posted

Wel jammer, in mijn vorige leaseauto (Mercedes B-Klasse) kon je het dak ook vanuit de app bedienen. van bovenaf uit kantoor je dak alvast open zetten voor je naar huis gaat.
Nog een klein minpuntje, bij de MB ging het dak ook vanzelf dicht als het regende, ook als deze geparkeerd stond.

 

Voor de rest een erg tevreden Sportage rijder hoor ;-)

  • 5 months later...
Posted
Op 15-4-2024 om 12:10, zei J du Mortier:

Weet iemand of er een instelling is in het menu, dat er voor zorgt dat als je de auto op slot zet, alle ramen indien geopend en het panorama dak indien geopend automatisch dicht gaan?

 

 

Nee dat gaat helaas niet bij mijn oude mercedes ging dit wel met de afstandsbediening. Als ik deuren afsluit ingedrukt had dus vast houden gingen alle ramen inclusief achterramen en schuifdak dicht.

Bij knop open deuren vastgehouden gingen alle ramen en schuifdak open.

Dit mis ik dus bij de KIA Sportage.

Posted
1 uur terug, zei Marinus 22:

Nee dat gaat helaas niet bij mijn oude mercedes ging dit wel met de afstandsbediening.

Volgende keer maar weer een Benz ....

Posted
Op 16-4-2024 om 13:35, zei Headlong:

Enkel de ramen die "one touch" automatische bediening hebben kunnen dmv de sleutel geopend en dicht gedaan worden. Volgens mij verschilt per uitvoering/bouwjaar welke ramen dit zijn.

Klopt. MY 22 hadden beide ramen voor een 'sneltoets', MY 23 alleen de bestuurderskant.

  • 2 months later...
Posted

Bij aflevering van onze nieuwe Niro PHEV DynamicPlusLine (dec 2024, dus vrij recent), bevestigde de verkoper dat dit, automatisch sluiten van het dak, inderdaad ontbrak. Het schuifdak doet niets bij lang indrukken van de ont- of vergrendelknop op de smartkey. Er werd aan toegevoegd dat dit wellicht in de toekomst middels een update verbeterd zal worden.

Heb je het dak open (kantel of volledig) en stap je uit dan meldt het systeem in de auto, via het dashboard-display, dat het dak open is.

Irritant is dan ook het feit dat als je de auto middels de Kia Connect app controleert, de app aangeeft dat alles gesloten is (ook na het 'refreshen' van de informatie). En dat is kwalijk, want de informatie via de app is niet volledig, zeg onbetrouwbaar. Het dak moet dus nadrukkelijk gesloten worden alvorens de auto te verlaten. 

We willen KIA dan ook vriendelijk doch dringend verzoeken dit te verbeteren. En als men dan toch de software wijzigt ... is het automatisch sluiten van het dak als het begint te regenen mooi meegenomen. 

We wachten af ....

Posted

Dan kun je lang wachten vrees ik. Ik heb mijn Sportage nu 2,5 jaar en in al die tijd is er geen update op dit punt gemaakt.

Posted

Typisch voorbeeld van een antwoord wat de meeste verkopers gebruiken om er vanaf te zijn.

’komt waarschijnlijk met de volgende update’ nou als het gaat om verbeteringen in een update staat KIA onder aan de ladder.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...