Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

Putlucht ruitensproeier


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Sinds een aantal weken wil ik eigenlijk mijn ruiten niet meer sproeien. Iedere keer als ik me vergis en het toch weer doe ruiken we een afschuwelijke putlucht. Natuurlijk zit er schoon leidingwater in het reservoir en (omdat het dooit) geen antivries of zo. Ik heb al veel auto's gehad en in de zomerdag nooit iets toegevoegd, maar nu snel wel. De stank is niet te harden... :blink:

Geplaatst

je moet die rommel van de lidl er ook niet ingooien :-)

remedie, leegspuiten en er lekker spul in gooien.

dat winterspul heeft een vleugje antivries en dat ruikt nou net zo lekker.

het ontvet ook goed.

Geplaatst

Sowieso geen water in het reservoir doen. Het is stilstaand water en dat gaat lekker stinken.. Tevens is gewoon leiding water niet echt goed voor de leidingen ivm kalkafzetting en andere dingen die er inzitten. Gewoon een goede ruitensproeier vloeistof gebruiken en klaar.

Geplaatst

Nee, mijn airco sproeit niet tegen de ruiten... ;)

Mmmmm.....dat is nieuw voor mij!

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...